Вхід на станцію метро "Лісова" у Києві обмежать на місяць
Комунальне підприємство "Київський метрополітен" частково обмежила вхід на станцію метро "Лісова" з 7:00 до 9:10 з 30 серпня по 6 жовтня в зв'язку з капітальним ремонтом ескалатора. Про це йдеться в повідомленні прес-служби метрополітену, передають Українські Новини.
У ньому наголошується, що 30 серпня фахівці Київського метрополітену почнуть капітальний ремонт ескалатора на станції метро "Лісова" у вестибюлі № 1 (з боку станції метро "Чернігівська").
Планується, що ремонтні роботи триватимуть до 6 жовтня.
На цей період в будні з 7:00 до 9:10 вестибюль працюватиме тільки на вхід (два ескалатори на підйом) і буде закритий на вихід.
В інший час ескалатори працюватимуть в режимі: один на спуск, інший на підйом.
Київський метрополітен просить з розумінням ставитися до тимчасових незручностей і користуватися в зазначений час для виходу зі станції вестибюлем №2.
Як повідомляли Українські Новини, ремонт на станції метро "Вокзальна" планують завершити 6 вересня.