Хресна хода дісталася до Києво-Печерської лаври
Учасники Хресної ходи Української православної церкви Московського патріархату дійшли до Києво-Печерської лаври. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій.
Станом на 14:40 віруючі, які йшли на чолі колони, заходять на територію лаври. При цьому колона розтягнулася більш ніж на три кілометри до Європейської площі.
Наразі не всі учасники ходи покинули Європейську площу. В ході бере участь понад 20 тисяч прихожан.
Біля станції метро "Арсенальна" зібралися 10 активістів у камуфляжі та з державним прапором. Їх оточили співробітники поліції. Активісти поводилися спокійно і не викрикували гасел.
Як повідомляли Українські Новини, близько 10 тисяч учасників хресної ходи Української православної церкви Московського патріархату почали молебень на Володимирській гірці в центрі Києва.
Нагадаємо, раніше понад 200 учасників хресної ходи, організованої УПЦ (МП), зібралися на Європейській площі в Києві.
Раніше повідомлялося, що на шляху хресної ходи в Київській області було виявлено гранати.