Кличко звільнив головного архітектора Києва
Раніше Целовальник взяв відпустку за станом здоров'я на 2 тижні.
Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко звільнив директора департаменту містобудування та архітектури Київміськадміністрації Сергія Целовальника і 2 його заступників. Про це у своєму мікроблозі Twitter написала прес-секретар мера Оксана Зінов'єва.
"Кличко тільки що звільнив головного архітектора Києва Целовальника і двох його заступників", - написала вона.
У коментарі Українським Новинам Зінов'єва зазначила, що причиною звільнення стала невідповідність Целовальника займаній посаді.
Раніше Целовальник взяв відпустку за станом здоров'я на 2 тижні.
"Навести порядок в рекламі - питання департаменту архітектури, розміщення і прибирання МАФів - знову архітектура, видача детальних планів території - архітектура. З цієї причини був звільнений заступник директора департаменту Андрій Вавриш, коли права на розміщення реклами передавалися одному комерційному підприємству. Тому за результатами незадовільної роботи за цей період, я прийняв рішення звільнити головного архітектора та двох його заступників із займаних посад", - сказано в повідомленні Київміськадміністрації з посиланням на слова Кличка.
Також адміністрація має намір провести конкурс на ці посади.
Як повідомляло агентство 15 вересня мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко звільнив свого заступника Павла Рябікіна.
Мер зазначив, що давно стоїть питання про наведення ладу в сфері зовнішньої реклами й упорядкування ситуації з МАФами, але досі до кінця проблеми не вирішено, комплексна схема розміщення зовнішньої реклами та комплексна схема розміщення МАФів не затверджені.