РФ ударила по заводу "Дарниця" у Києві, що виробляє ліки

Фото: facebook/kzagoriy

Російські терористичні війська атакували фармацевтичний завод "Дарниця" у Києві піл час нічного обстрілу. Про це повідомила директорка ради директорів компанії Катерина Загорій на Facebook у неділю, 28 червня.

Загорій зазначила, що вночі російські окупанти атакували завод "Дарниця". За її словами, жодних коментарів щодо наслідків ворожих ударів не буде до закінчення роботи відповідних служб.

"про завод Дарницю та ворогів. З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків. На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу. А всім нашим ворогам - смерть та кара Божа", - написала Загорій.

Фото: facebook/kzagoriy

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 28 червня російські окупанти атакували місто Київ, зокрема із застосуванням балістичних ракет. Внаслідок атаки відомо про пожежі в Дарницькому районі міста.

РЕКЛАМА

У Києві у ніч на 28 червня після атаки росіян виявили бойову частину ракети біля житлового будинку.

ГОЛОВНЕ