Олександр Усик оголосив, що звільняє всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі

Олександр Усик. Фото: скріншот Facebook Alexanderusyk

Український боксер Олександр Усик у п'ятницю, 26 червня, заявив про рішення відмовитися від усіх своїх чемпіонських титулів у суперважкій вазі. Відповідне відеозвернення спортсмен опублікував у своєму Facebook.

"Сьогодні гарний день, щоб сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими володію. Звільнити їх, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували", — сказав Усик.

Він підкреслив, що цей крок не означає завершення його спортивної кар'єри і попереду на нього чекає "last dance" (останній танець). Боксер подякував усім профільним організаціям та пообіцяв, що "далі більше". У своєму Facebook Усик також додав, що це абсолютно усвідомлене рішення, яке відкриє для нього нові можливості.

РЕКЛАМА

До цього моменту Олександр Усик володів чемпіонськими титулами за версіями IBF, WBA, WBC та IBO. Свій останній захист поясу WBC українець провів 23 травня в єгипетській Гізі, де переміг нідерландця Ріко Верховена технічним нокаутом в 11-му раунді. Нагадаємо, що раніше, у листопаді 2025 року, Усик вже добровільно зрікся титулу чемпіона світу за версією WBO.

Як повідомляли Українські Новини, Усик може більше не вийти на ринг та завершити кар'єру.

Також у п'ятницю, 12 червня, чемпіон світу з боку у надважкій вазі Олександр Усик зустрівся з президентом США Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.

ГОЛОВНЕ