США повернули повні санкції проти "Роснефти" та "Лукойлу"

Сполучені Штати після кількох тимчасових відтермінувань відновили дію санкцій проти російських нафтових компаній "Роснефть" та "Лукойл". Останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня. Про це повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк, передає Укрінформ.

"Санкції США щодо "Роснефти" та "Лукойлу", запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений", — зазначив Власюк.

Як повідомляли Українські Новини, у березні США на місяць виключили з санкцій російську нафту, дозволивши трейдерам укладати угоди, не побоюючись вторинних санкцій.

А також у червні Міністерство фінансів США не повідомило про продовження винятку щодо російської нафти з санкцій, який було запроваджено на 30 днів у березні цього року, після чого його продовжували у квітні та травні.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ