Режим "тимчасового обмеження" електропостачання запроваджено на всій території Криму, — окупанти
На території окупованого Криму російські загарбники запровадили "режим тимчасового обмеження електропостачання". Раніше аналогічний режим було запроваджено лише в окупованому Севастополі.
Про це так зване "Крименерго" повідомило у четвер, 25 червня.
"Це вимушений захід. Він необхідний для уникнення перевантаження електричної мережі, щоб не допустити аварії в усій енергосистемі", — йдеться в повідомленні.
За словами окупантів, через те, що рішення про відключення світла було ухвалено системним оператором, точні погодинні графіки по районах півострова наразі відсутні. Відключення "будуть здійснюватися точково та за необхідності".
Простими словами, окупанти відключатимуть електроенергію, коли це буде потрібно, але мешканці півострова дізнаватимуться про це вже після того, як світло зникне.
Відключення світла без графіків окупанти назвали "тимчасовими труднощами", до яких закликали "ставитися з розумінням".
Як повідомляли Українські Новини, в ніч на сьогодні, 25 червня, окупований Крим зазнав масованої атаки безпілотників. За інформацією місцевих Telegram-каналів, під ударом опинилися Таврійська та Балаклавська теплоелектростанції.
А в ніч з 23 на 24 червня окупований Севастополь на кілька годин залишився без електропостачання після нічної атаки безпілотників.
Нагадаємо, 22 червня окупанти оголосили про введення віялових відключень електроенергії в кількох районах півострова.