На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла
За командою "Укренерго" на лівому березі столиці застосовуються екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє Yasno.
"Наразі на лівому березі столиці діють екстрені відключення. Якщо у вас зараз є світло, будь ласка, споживайте електроенергію максимально ощадливо. Це допоможе зменшите час відключень та стабілізувати енергосистему", - йдеться у повідомленні.
За даними "Укренерго", 25 червня споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Причина – спека на всій території України, що спонукає громадян до активного використання кондиціонерів.
Нагадаємо, днями в окремих районах столиці спостерігалися перебої зі світлом. Першими без електроенергії залишилися жителі Дніпровського району. Трохи згодом до них доєднався й Дарницький.