На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

Лівий берег. Колаж: Українські Новини

За командою "Укренерго" на лівому березі столиці застосовуються екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє Yasno. 

"Наразі на лівому березі столиці діють екстрені відключення. Якщо у вас зараз є світло, будь ласка, споживайте електроенергію максимально ощадливо. Це допоможе зменшите час відключень та стабілізувати енергосистему", - йдеться у повідомленні.

За даними "Укренерго", 25 червня споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Причина – спека на всій території України, що спонукає громадян до активного використання кондиціонерів.

Нагадаємо, днями в окремих районах столиці спостерігалися перебої зі світлом. Першими без електроенергії залишилися жителі Дніпровського району. Трохи згодом до них доєднався й Дарницький.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ