СБС атакували підстанцію, яка розподіляє світло з Балаклавської ТЕС, - Мадяр

Балаклавська ТЕЦ. Фото: old.qha.com.ua

У ніч на 24 червня воїни Сил безпілотних систем (СБС) Збройних сил України завдали успішного удару по головній електропідстанції у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомив командувач СБС Роберт Бровді (позивний "Мадяр").

За його інформацією, під ударом опинилася підстанція "Севастополь" (ПС 330/220/110/35кВ), яка відповідає за розподіл електроенергії, що генерується Балаклавською ТЕС. Операцію провели бійці 1-го окремого центру Сил безпілотних систем за чіткої координації нещодавно створеного Центру глибинного ураження СБС. За словами командувача, по стратегічному енергооб'єкту було зафіксовано сім точних влучань.

Роберт Бровді також зазначив, що атака на підстанцію була частиною масштабнішої нічної операції. Загалом протягом ночі "Птахи" СБС результативно відпрацювали по 48 оперативних та планових військових цілях ворога в оперативній глибині на південних тимчасово окупованих територіях України.

Як повідомляли Українські Новини, Севастополь повністю знеструмлений через нічну атаку на енергооб'єкти.

РЕКЛАМА

На автозаправних станціях у окупованому Криму припинили продаж пального фізичним і юридичним особам. Бензин та дизельне пальне відпускають лише для транспорту "державних" та "оперативних" служб.

А у ніч проти 21 червня в тимчасово окупованій Керчі та в районі порту "Кавказ" у Керченській протоці повідомляли про загоряння після атаки безпілотників.

ГОЛОВНЕ