Російське телебачення повністю проігнорувало сьогоднішню атаку на Москву і майже нічого не розповіло про атаку 18 червня
Пропагандистське телебачення країни-агресора Росії повністю проігнорувало нову атаку українських безпілотників на Москву в ніч на 22 червня, а також практично нічого не повідомило про масовану атаку 18 червня. Про це пише Telegram-канал "Можем повторити".
У ранкових випусках новин російські канали не розповіли про ранкову атаку БПЛА на Москву, під час якої, як заявив мер столиці Сергій Собянін, засоби ППО нібито збили 80 безпілотників.
Telegram-канал також зазначає, що федеральне телебачення практично повністю проігнорувало атаку 18 червня, під час якої було уражено Московський нафтопереробний завод.
Так, "Перший канал" у своєму двогодинному випуску програми "Недільний час" не знайшов навіть 10 секунд, щоб розповісти про одну з наймасштабніших атак. Глядачам розповіли про "успіхи" армії РФ на фронті та про виступ російського диктатора Володимира Путіна на саміті АСЕАН.
Пропагандист Дмитро Кисільов розповів у програмі "Вести тижня" про події на фронті та про удар по автобусу в Брянській області. Про масовану атаку БПЛА на Москву він згадав мимохідь.
"Багато чого збили, але все ж влучили в житлові будинки та цивільну інфраструктуру", — ось і все, що сказав пропагандист про атаку дронів.
Як між іншим про атаку безпілотників розповів пропагандист Володимир Соловйов.
"А питання: чому долетіли? А тому що нам потрібні сучасні системи ППО, які у нас є, але їх треба розширити", — сказав пропагандист, розповідаючи про інфляцію в Росії.
А на каналі НТВ ведучі заявили, що українські атаки мають переконати росіян у "правильності ведення" війни проти України. Удари по Московському та іншим НПЗ вони перерахували серед інших подій війни. Після чого розповіли про "удари відплати" по Києву.
Як повідомляли Українські Новини, в ніч на сьогодні, 22 червня, українські безпілотники знову атакували Москву. В аеропортах "Домодєдово", "Шереметьєво" та "Жуковський" вводилися обмеження на польоти.
Нагадаємо, 18 червня Москва пережила одну з найбільших атак безпілотників з початку повномасштабної війни. Українські безпілотники уразили Московський НПЗ, який забезпечує 40% потреб російської столиці в бензині.
У результаті атаки спалахнула масштабна пожежа, після якої в підмосковному місті Балашиха випав "нафтовий дощ".