Укрпошта заявила про адаптацію умов роботи у прифронтових регіонах
"Укрпошта" підлаштовує умови роботи під безпекові виклики та ситуацію у прифронтових регіонах, щоб продовжувати надавати послуги споживачам. Про це йдеться у заяві компанії у понеділок, 22 червня.
Російські терористичні війська намагаються знищити логістику у Нікополі та Сумах та протягом двох днів завдає ударів. Зокрема у Сумах обстрілами пошкодили сортувальний центр, адмінбудівлю та одне з відділень. Наразі їхню роботу вдалося відновити, проте в адмінбудівлі триває ліквідація наслідків влучань. Також агресор завдає ударів по прифронтових містах Сумщини, зокрема по Білопіллю та Ворожбі.
"Сьогодні по Білопіллю було завдано чергового ракетного удару. Укрпошта — єдина компанія, яка продовжує там працювати разом із комунальними службами, поліцією та ДСНС. Ми розуміємо свою відповідальність, зокрема й за безпеку людей, тому перевели ці населені пункти на обслуговування пересувними відділеннями, які працюють залежно від безпекової ситуації", — заявив генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський.
Крім того, у Нікополі ворог цілеспрямовано "полює" на автівки Укрпошти. Компанія вже впроваджує резервні безпекові схеми роботи, деталі нових маршрутів не будуть розголошуватись з міркувань безпеки. Укрпошта продовжує обслуговувати Нікополь, проте можливі зміни у розкладі.
Як повідомляли Українські Новини, 16 червня було знищено три автівки Укрпошти: одну на Запоріжжі і ще дві під час завантаження в Нікополі.