На Дніпропетровщині судитимуть правоохоронців, які катували людину, щоб вибити покази

Затримання. Фото: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили досудове розслідування щодо двох колишніх правоохоронців з Дніпропетровщини, які катували чоловіка, намагаючись змусити його зізнатися у вчиненні злочину. Обвинувальний акт скеровано до суду. Про це йдеться в повідомленні ДБР.

За даними слідства, у червні 2024 року правоохоронці прибули на виклик до одного з домоволодінь у Дніпровському районі області, де сталася бійка із застосуванням ножа.

Під час з'ясування обставин вони встановили, що власник будинку поранив іншого чоловіка та пояснював свої дії необхідною обороною.

Втім, замість неупередженої перевірки всіх обставини події, фігуранти вирішили силою домогтися від чоловіка зізнань у замаху на вбивство. Вони одягнули на нього кайданки, повалили на землю та тривалий час били руками й ногами, вимагаючи підтвердити вигідну їм версію.

РЕКЛАМА

Через побиття потерпілий отримав численні травми, зокрема перелом ребра та тяжке ушкодження грудної клітки, яке становило загрозу для життя.

Після цього чоловіка доставили до відділку, де він під тиском дав необхідні правоохоронцям показання. Уже наступного дня його у важкому стані госпіталізували до реанімації.

Колишніх правоохоронців обвинувачують у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень (ч. 3 ст. 127, ч. 1 ст. 121 КК України).

Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, на Волині судитимуть начальника групи ТЦК, який вдарив шокером 60-річного чоловіка.

ГОЛОВНЕ