У Криму запровадили віялові графіки відключення світла

Лампочка. Відключення світла. Фото: pixabay

Графіки відключення електроенергії запровадили у тимчасово окупованому Криму. Світло відключатимуть кожні три години. Про це з посиланням на компанію "Крименерго" повідомило видання "Крим.Реалії" у понеділок, 22 червня.

Зокрема кожні три години вимикатимуть світло в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.

"У зв'язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії. Графік буде доведено до мешканців після погодження з профільними службами", – заявив так званий заступник голови Чорноморського району Андрій Шатиренко.

Крім того, до трьох годин на день буде відсутнє світло у жителів міста Судак. Ще тимчасово відключатимуть вуличне освітлення у деяких містах Криму.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 22 червня в тимчасово окупованому Криму пролунала серія вибухів, після чого жителі кількох міст почали повідомляти про відключення електроенергії.

21 червня у тимчасово окупованому Севастополі місцева адміністрація заборонила вуличні заходи та курсування поромів, а також обмежила роботу торгівельних закладів та закладів громадського харчування.

ГОЛОВНЕ