Для поліцейських запровадили ідентифікаційний жетон, - Клименко

Ігор Клименко. Фото: Telegram Ігор Клименко

Для співробітників Національної поліції запровадили ідентифікаційний жетон. Про це повідомив  міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в Телеграм-каналі, передають Українськi Новини.

"Днями Кабінет Міністрів України підтримав ініційовані МВС рішення, які враховують виклики воєнного часу та посилюють безпеку поліцейських і соціальний захист їхніх родин. Зокрема, запроваджено новий елемент однострою поліцейських – ідентифікаційний жетон",- повідомив він.

Клименко зазначив, що жетон використовуватиметься під час виконання завдань у районах бойових дій та в прифронтових громадах, на ньому зазначатимуться індивідуальний номер поліцейського, група крові та резус-фактор.

За словами міністра, це, перш за все, дасть змогу оперативніше надавати медичну допомогу в разі поранень. Крім цього, жетон забезпечуватиме додатковий спосіб ідентифікації особи поліцейського у разі потрапляння в полон або загибелі.

Також уряд підтримав посилення соціального захисту родин поліцейських, які загинули або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків, зокрема, затверджено порядок видачі відповідного посвідчення членам їхніх сімей, що забезпечить доступ до передбачених законом гарантій.

РЕКЛАМА

Клименко зауважив, що повномасштабна війна змінила характер служби в Національній поліції, сьогодні поліцейські виконують завдання в районах бойових дій, працюють під обстрілами, евакуюють цивільних та разом із Силами безпеки і оборони протидіють російській агресії.

Як повідомляли Українські Новини, у березні Клименко доручив сформувати у Національній гвардії три нові бойові підрозділи.

ГОЛОВНЕ