Monobank не "переїжджав" в Миколаїв, лише Гороховський, – Віталій Кім

Олег Гороховський та Віталій Кім. Колаж: Українські Новини

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розкрив деталі історії із перереєстрацією засновника monobank Олега Гороховського як платника податків у Миколаївській області. Про це він розповів в інтерв'ю Українським Новинам.

Кім уточнив, що Гороховський перереєструвався як фізична особа та сплачує особисті податки в Миколаївській області. Підприємство при цьому продовжує платити податки за місцем реєстрації бізнесу.

За словами Кіма, між ним і Гороховським справді є особисте знайомство, однак перереєстрація мала цілком практичне підґрунтя.

"З його слів, це приємно, коли голова області одразу бере трубку і вирішує питання для бізнесу. Тобто я такий персональний асист-менеджер. Ці питання вирішувалися в юридичному полі: ніяких шкурняків, ніякої мінімізації не було. Просто, як то кажуть, недостатньо було уваги бізнесу", – пояснив Кім.

РЕКЛАМА

Кім зазначив, що Гороховський став далеко не єдиним підприємцем, який "переїхав" юридично до Миколаївської області. Він не став називати конкретних прізвищ, але додав, що частина бізнесменів уже проходить реєстрацію, інші готуються зробити це наступного року. За словами очільника ОВА, Гороховський рекомендує цей крок знайомим, через що до регіону приходять нові підприємства. Кім зізнався, що навіть хотів подати його кандидатуру на звання почесного містянина Миколаєва.

Також Віталій Кім заявив, що, на його думку, Київ сьогодні, можливо, більш небезпечний, ніж Миколаїв.

ГОЛОВНЕ