У найближчі години Київ накриє гроза, КМДА закликає до обережності

Гроза. Фото: pixabay

У найближчі дві години з утриманням до кінця доби 22 червня у Києві та Київській області очікується гроза. Синоптики оголосили І рівень небезпечності (жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Через погіршення погодних умов міська влада закликає жителів бути обачними та дотримуватися правил безпеки. Фахівці рекомендують під час негоди не ховатися під деревами, уникати перебування поблизу рекламних щитів та ліній електропередачі, а також не паркувати поруч із ними автомобілі.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій киянам радять звертатися за такими номерами:

Як повідомляли Українські новини, спека до +40 градусів накриє Європу: синоптикиня розповіла, якою буде погода в Україні.

РЕКЛАМА

Літо-2026 може бути дуже спекотним. ООН попередила про вплив Ель-Ніньйо та погодні катаклізми.

ГОЛОВНЕ