Окупанти атакували Запоріжжя, відомо вже про дев’ятьох постраждалих

Наслідки російського обстрілу Запоріжжя. Фото: Запорізька ОВА.

Армія країни-агресора Росії атакувала Запоріжжя в неділю, 3 травня, вдень. Постраждали дев’ятеро мирних жителів, зокрема двоє дітей.

Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

О 17:13 він написав про вибухи, які прогриміли в Запоріжжі. Незадовго до цього мешканців обласного центру попередили про небезпеку ударних безпілотників.

"Ворожий удар по Запоріжжю спричинив пожежу в гаражних приміщеннях. На місці працюють відповідні служби, територія обстежується", — написав Федоров.

РЕКЛАМА

Пізніше голова ОВА повідомив, що в результаті атаки осколкові поранення отримали п’ятеро людей. Серед них 12-річна дівчинка.

О 19:42 Федоров написав, що кількість постраждалих у результаті російського удару зросла до дев’яти осіб. Вік постраждалих — від 2 до 67 років. У якому вони стані, не уточнюється.

Як повідомляли Українські Новини, раніше сьогодні, 3 травня, окупанти завдали ракетного удару по Дніпру. Загарбники випустили п’ять ракет: чотири були збиті, ще одна — не досягла мети внаслідок протидії.

Одна зі збитих ракет впала на цивільну забудову. У Дніпропетровській ОДА повідомили, що в результаті атаки загинула одна людина, ще одинадцять постраждали.

РЕКЛАМА

За кілька годин до цього в Дніпропетровській області окупанти завдали удару по автозаправній станції. У зоні ураження опинився автобус з дітьми, постраждали шестеро людей.

ГОЛОВНЕ