Військові показали збиття однієї з ракет, якими росіяни атакували Дніпро
Армія країни-агресора Росії завдала ракетного удару по Дніпру вдень у неділю, 3 травня. Українські військові показали кадри знищення однієї з російських ракет.
Відео опублікувало Повітряне командування "Схід" Повітряних сил ЗСУ.
На кадрах показано, ймовірно, використання переносного зенітно-ракетного комплексу. На відео можна побачити запуск ракети. Після цього військові показали клуби диму в тому місці, де ракета уразила боєприпас окупантів.
У Повітряному командуванні "Схід" розповіли, що російські війська атакували Дніпро близько 15:00. Вони випустили в напрямку міста п’ять крилатих авіаційних ракет Х-59/69.
Чотири ракети були збиті, ще одна — не досягла мети внаслідок активної протидії, ймовірно, за допомогою засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Одна зі збитих ракет впала на цивільну забудову.
Як повідомляли Українські Новини, у Дніпрі в результаті російської ракетної атаки загинув один мирний житель. Ще щонайменше одинадцять осіб отримали поранення та травми. Постраждала будівля гуртожитку.