Частина Тернополя залишилась без світла через масовану атаку дронів

Тернопіль. Фото: depositphotos

У частині Тернополя зникла електроенергія через масовану атаку країни-агресора Росії. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал у п'ятницю, 1 травня.

Надал зазначив, що наразі у частині міста відсутня електроенергія. Моніторингові канали писали, що на Тернопіль тривала атака безпілотників.

"Частина Тернополя без електроенергії: частина мікрорайонів Канада, Центр, Новий світ та мікрорайон Старий парк, а також частина масиву Сонячний. Додаткову інформацію повідомлю згодом", - написав Надал.

Фото: telegram/nadal_online

Як повідомляли Українські Новини, зранку 1 травня 2026 року російська армія здійснила серію цілеспрямованих ударів по паливній інфраструктурі Харківської області. 

РЕКЛАМА

В ніч на 1 травня країна-агресор Росія атакувала Україну 210 ударними БпЛА, близько 140 з яких - "Шахеди". 

ГОЛОВНЕ