РФ масовано обстріляла Одещину: виникла пожежа у заповіднику, є постраждалі
У ніч на 28 квітня росіяни масовано атакували Одеську область, й значно пошкоджена лікарня, будинки, а також виникла пожежа на території Дунайського біосферного заповідника. Постраждали двоє людей.
Про це повідомив очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
"Важка ніч для півдня Одещини. Внаслідок масованої ворожої атаки зазнали значних руйнувань лікарня та житлові будинки, виникла пожежа у заповіднику", – йдеться в повідомленні.
Від російського обстрілу постраждали 47-річний чоловік та 56-річна жінка. Жінку госпіталізовано з множинними осколковими пораненнями, її стан лікарі оцінюють як важкий.
Через влучання ударного БпЛА пошкоджено районну лікарню. Зокрема, повністю зруйновано приймальне відділення, значних пошкоджень зазнали терапевтичне, кардіологічне та хірургічне відділення, а також кабінети УЗД, рентген та інші. Постраждалих немає, на момент атаки медичний персонал та пацієнти перебували в укритті. Наразі пацієнти переведені в інше відділення.
Зафіксовано також пожежу на території Дунайського біосферного заповідника.
На місцях подій працюють відповідні служби. Тривають роботи з усунення наслідків. Правоохоронні органи документують чергові воєнні злочини країни-агресора проти цивільного населення Одещини.
Як повідомляли Українські Новини, у російському місті Туапсе після атаки безпілотників на нафтопереробний завод влада заявила про зупинку розливу нафтопродуктів, однак ліквідація наслідків триває, а загроза екологічного забруднення залишається.