В Київській області у лісосмузі знайшли два російських шахеди

Знешкодження. Фото: Поліція України

Два російських ударні безпілотники знайшли у лісі на околицях Києва, вибухотехніки поліції Києва розрядили ворожі БпЛА. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

"Безпілотники, які виявили місцеві мешканці на околицях міста, створювали серйозну загрозу, адже бойові частини могли вибухнути будь-якої миті. Спеціалісти здійснили безпечне та контрольоване знешкодження боєприпасів та ніхто не постраждав", - говориться у повідомленні.

Повідомляється, що поліція Києва закликає громадян бути пильними та негайно повідомляти про виявлення підозрілих предметів за номером 102. Також правоохоронці попереджують про небезпеку та просять людей не намагайтися самостійно торкатися або переміщувати такі об'єкти.

Уламки дронів. Фото: Поліція України

Вибухотехніки. Фото: Поліція України

Вибухотехніки. Фото: Поліція України

Знешкодження. Фото: Поліція України

Уламки дронів в лісі. Фото: Поліція України

Як повідомляли Українські Новини, Повітряні сили ЗСУ повідомили, що у ніч на 10 червня держава-агресор Росія атакувала Україну 322 засобами повітряного нападу, серед яких балістичні та крилаті ракети, а також 315 безпілотників. Сили протиповітряної оборони знищили 284 повітряні цілі, включно з усіма 7 ракетами. Загалом зафіксовано влучання в 11 локаціях, основним напрямком удару був Київ.

РЕКЛАМА

В ніч на 10 червня Росія атакувала Київ ударними дронами зі шрапнеллю для ураження якомога більшої відстані.

ГОЛОВНЕ