Військові приголомшені. Стверджують: ексрегіонал Добкін "рейдернув" птахофабрики на Волині
Починаючи з 8 жовтня у соціальних мережах військові обурюються ситуацією навколо Луцької аграрної компанії та Володимир-Волинської птахофабрики, які, на їхню думку, рейдерським способом захопив колишній член Партії регіонів харківський політик Михайло Добкін. Деякі військові звинувачують Добкіна в тому, що свого часу він налагодив постачання курятини до так званої "ЛНР" й за отримані гроші мав змогу проводити виборчу кампанію.
"Перед війною разом з братом віджав багатомільйонний бізнес (птахофабрики) і про це відомо правоохоронцям, а далі напряму співпрацював з частиною луганської області що була окупована від 2014 року. Доречі розпорядником і керівником віджатого "курячого" бізнесу є мадам із паспортом так званої "ЛНР" і це не бентежить а ні правоохоронців а ні судові органи, які бодаються по цій справі", – написав у Facebook офіцер Олександр Матяш.
Побратима підтримав у Facebook голова Асоціації підприємців-ветеранів Сергій Позняк, який запитав, "чи заради цього, чи "цих" ми виживаємо у норах, розкидуємо по посадках кінцівки і місяцями не бачимо дітей?"
"Там була цікава схема купівлі дешевого комбікорму в "ЛНР", виведення грошей через купівлю фіктивних цінних паперів, коли кошти осідали в офшорах, а на компанію боргові зобов'язання вішалися, продажу нібито співробітникам за пільговими цінами, а за фактом це теж був контрабас. Є матеріали слідства, вилучена "чорна каса", звичайно, куди поспішати – досі все тягнеться. У нас не поспішають, коли суддя в комендантську годину намотав на колеса нацгвардійця перед камерами по всій країні на очах, а тут якась курятина в "ЛНР" – плюнути і розтерти. Дивним чином, справу "замилили", – обурився військовий оглядач Кирило Данильченко.
За його словами, 10 жовтня Верховний суд має розглянути цей спір, який є "не тільки господарський, як на мене – така замальовка епохи". З одного боку – брати Добкіни, один з яких фотографувався в рясі РПЦ з георгіївськими стрічками, а інший "побілку в ніс" у Раді засовував, а з іншого – бізнесмен Олексій Коваленко (ТМ "ЕПІКУР", Луцька аграрна компанія та Володимир-Волинська птахофабрика).
"Харківські суди очікувано "відпустили" Добкіним усі їхні пригріхи. Завтра буде гарна перевірка на вошивість вже у Верховного Суду, де відбудеться фінальне слухання у цій справі. Якщо Добкіну і тут буде індульгенція – то вміючи просте запитання – а що у вас у тилу відбувається? Серйозно? Ми захищаємо Україну та українців. Але в моїй голові під каскою просто не вміщується думка, що я захищаю Добкіна (!!!) від російської армії. Навпаки, відчуття, що противник заходить у тил. Ніхто не має такого відчуття?" – написав у Telegram спецпризначенець Кирило Сазонов.
Нагадаємо, у червні цього року Харківський апеляційний суд закрив справу щодо колишнього мера Харкова Михайла Добкіна – після завершення 15-річного строку притягнення до кримінальної відповідальності.
Раніше ВолиньPost повідомила, що ексрегіонал Добкін нібито "кинув" волинських бізнесменів на понад мільйон гривень.