4031

Україну накриє потужний північний циклон Talisa зі снігопадами. Синоптик попередила про похолодання до -9

Снігопад. Фото: dumskaya.net
Снігопад. Фото: dumskaya.net

У середу, 21 лютого, Україні ще перебуватиме під впливом атмосферного фронту циклону Talisa із північного заходу. Очікуються снігопади, місцями дощі, а також вночі вдарить мороз до -9.

Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Telegram.

"Опади - дощ чи мокрий сніг - пройдуть на півночі, заході, торкнуться Харківщини, та Черкащини, Полтавщини, Вінниччини", - написала вона.

На решті території України, за словами Діденко, без істотних опадів.

"Вночі буде холодненько, +2-5, на сході до -6-9 градусів, на заході та півдні невеликі "плюси", - прогнозує синоптик.

РЕКЛАМА

Протягом дня середи очікується +2+6 градусів, на півдні та заході +4+9, у східній частині 0+3 градуси.

У Києві 21 лютого хмарно та вогко. Вночі близько нуля, вдень потепліє до +5 градусів.

"Протягом тижня в Україні переважатиме волога, з опадами, погода. Проте теплішатиме і вже впродовж 23-26 лютого стовпчики термометрів досягнуть +10+15 градусів", - раніше прогнозувала Діденко. 

21 лютого у Києві хмарно з проясненнями, уночі невеликий дощ та мокрий сніг, удень невеликий дощ, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря уночі 0...+2 градуси, удень +4...+6 градусів.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.