Російська окупаційна армія в ніч на 28 листопада завдала ракетного удару по Кривому Рогу Дніпропетровської області. Подробиці інциденту поки що встановлюються.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.
"Вночі агресор вдарив ракетою по місту Кривий Ріг. Усі деталі зараз встановлюються", — написав він у Facebook.
За словами Лисака, протягом минулої доби російські окупанти з артилерії обстріляли Марганецьку громаду Нікопольського району області.
Наразі відомо, що внаслідок російських обстрілів ніхто не загинув та не постраждав.
Інформація про пошкодження та руйнування уточнюється рятувальниками на місці.
Про пуск ракети в напрямку Кривого Рогу о 02:09 повідомило командування Повітряними силами ЗСУ.
За кілька хвилин до цього військові попередили про активну тактичну авіацію російських окупантів на південно-східному напрямку.
Згідно з повідомленнями місцевих Telegram-каналів, вибух у Кривому Розі прогримів близько 02:14 години ночі.
Як повідомляли Українські Новини, 24 листопада російські окупанти випустили дві ракети по Запорізькій області. За словами місцевої влади, обидві ракети впали на території двох громад, не завдавши жодної шкоди.
А 23 листопада російські війська завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в Криворізькому районі Дніпропетровської області.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.