Із середи, 6 вересня, Гостомельське шосе перекриють у звʼязку з проведенням капітального ремонту. Будуть лагодити пошкоджену внаслідок наступу російських військ частину дороги. Про це повідомляє Ірпінська міськрада.
Зазначається, що йдеться про ремонт дороги та мосту в Ірпені по вулиці Гостомельське шосе. Повністю перекриють рух від:
- вул. Гостомельське шосе, 29 А
- до вул. 10-а лінія, 1.
Або від ресторану "Гала-Бар" до магазину "Бджілка маркет", пояснили у міськраді.
При цьому виїхати в напрямку Києва можна буде через Забуччя, Стоянку, Новоірпінську трасу та в бік Бучі по вул. Соборна.
Посадовці порадили врахувати вказану інформацію перед поїздками та перепросили за тимчасові незручності.
Також додали мапу перекриття.

Як повідомляють Українські Новини, у Києві частково обмежено рух транспорту на Північному мосту через ремонтні роботи, що будуть тривати з 24 серпня до 2 вересня.
Раніше через ремонт дорожнього покриття у тунелі на Севастопольській площі Києва було частково обмежено рух транспорту із 27 липня до 27 серпня.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.