4750

В Ізюмі окупанти обладнали тортурну кімнату у підвалі і знімали катування людей на відео

Харківщина. Фото: facebook/synegubov.official
Харківщина. Фото: facebook/synegubov.official

У деокупованому Ізюмі Харківської області знаходять сліди звірств окупантів. Загарбники "облаштували" у підвалі тортурну кімнату, де вибивали з людей свідчення та знімали це на камеру. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубинець у Telegram.

Так, Лубинець повідомив, що тортурну кімнату росіяни організували в невеликому приміщенні – підвалі з обдертими стінами, де на підлозі було встелено гладкий лінолеум, щоб було "легше мити сліди крові".

Також у кімнаті є стіл, за яким сидів один із окупантів і знімав усе на камеру, поки інші росіяни вибивали свідчення.

"У місті зруйновано понад 70% будівель, проте місцеві щиро дякують і радіють тому, що нарешті до них повернувся український прапор, а разом із ним – почуття безпеки", – розповів Лубинець.

Як повідомляли Українські Новини, в Ізюмі на Харківщині знайдене масове поховання людей.

РЕКЛАМА

У Куп'янську Харківської області прикордонники визволили п'ятьох підлітків, яких окупанти закрили в одному із підвалів. Неповнолітні перебували під замком сім днів.

14 вересня Президент Володимир Зеленський прибув до деокупованого Ізюма Харківської області, де після звільнення від російських окупантів піднято український прапор.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.