3619

ЗСУ взяли під контроль низку інфраструктурних об'єктів на Херсонщині, - ОВА

Українські захисники відбили у російських загарбників частину транспортної інфраструктури у тимчасово окупованому регіоні. Фото: facebook/Елена Иванова
Українські захисники відбили у російських загарбників частину транспортної інфраструктури у тимчасово окупованому регіоні. Фото: facebook/Елена Иванова

Збройні сили України (ЗСУ) минулої доби взяли під контроль кілька об'єктів транспортної інфраструктури в Херсонській області.

Про це повідомляє керівництво Херсонської ОВА станом на ранок 25 липня.

У повідомленні сказано, що ЗСУ не дали ворогові просунутися в селах Калинівської громади - Сухий Ставок, Андріївка, а також Великоолександрівської громади - Давидів Брід, Білогірка, Брускінське.

В ОВА також зазначили, що ситуація в інших селах Бериславського та Каховського районів "стабільно важка". За інформацією обладміністрації, там тривають бойові дії.

РЕКЛАМА

"Незважаючи на великий тиск, загрози та збільшення блокпостів, мешканці області усі п'ять місяців війни демонструють свою патріотичну позицію", - зазначили в ОВА.

Нагадаємо, українські захисники завдали удару по Антонівському мосту у вівторок, 19 липня. 

Крім того, у британській розвідці зазначили, що міст залишається придатним для використання, але він є ключовим вразливим місцем для російських сил.

У розвідці вважають, що контроль над переправами через Дніпро стане ключовим фактором у результаті бойових дій в Херсонській області.

РЕКЛАМА

Також Соболевський повідомляв, що російські окупанти для ремонту Антонівського мосту запросили спеціалістів з анексованого Криму.

А в суботу ЗСУ завдали удару по Дар'ївському мосту через Інгулець на Херсонщині

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.