• Новини
  • Економіка
  • ЗСУ контролюють курську ГВС "Суджа", через яку йде транзит російського газу в ЄС, - росЗМІ
7997

ЗСУ контролюють курську ГВС "Суджа", через яку йде транзит російського газу в ЄС, - росЗМІ

У Курській області Збройні сили України взяли під контроль газовимірювальну станцію "Суджа", через яку здійснюється транзит газу в Європу через Україну.

Про це пише "Медуза" з посиланням на російські телеграм-канали, передають Українськi Новини.

Газовимірювальна станція "Суджа" розташована за 500 метрів від кордону з Україною біля однойменного пропускного пункту.

Як повідомляли Українськi Новини, 7 серпня низка російських пропагандистів та "військових блогерів" заявили, що ЗСУ нібито взяли під контроль 11 населених пунктів на півдні Курської області.

РЕКЛАМА

У січні-липні 2024 року порівняно з аналогічним періодом минулого року Росія збільшила подачу газу на транзит через українську газотранспортну систему до Європейського Союзу та Молдови на 10,5% до 8,072 млрд куб. м.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.