Общество 2023-07-03T04:04:03+03:00
Українські Новини
У Міноборони ухвалили рішення ліквідувати Информационное агентство АрмияИнформ — єдиний медійний підрозділ вій

У Міноборони ухвалили рішення ліквідувати Информационное агентство АрмияИнформ — єдиний медійний підрозділ війська

ПОМОЧЬ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
война в Украине
АрмияИнформ
АрмияИнформ

Чиновники Міноборони України втричі скоротили штат відомчого Інформаційного  агентства АрміяInform, що призведе до його фактичної ліквідації.

Про це повідомляє видання Newsweek.ua

"Ініціатива полягає в тому, щоб втричі скоротити Інформагентство водночас порізавши більшість офіцерських журналістських посад, натомість увівши з десяток солдатсько-сержантських", – йдеться у публікації.

Зазначається, що оскільки новий штат створено без врахування специфічних завдань АрміяІnform, обумовлених роботою в умовах широкомасштабного вторгнення зс рф, зокрема, йдеться про ліквідацію регіональних відділень Інформагентства, в тому числі, розташованих на лінії фронту.

У матеріалі також говориться про те, що на період війни з рф, українським парламентом визначено лише 13 офіційних каналів для отримання оперативної і достовірної інформації щодо російського вторгнення та дій ЗСУ. Це, зокрема, 11 офіційних сторінок в соцмережах – від  Головкома ЗСУ до  командувань ЗСУ, а також два сайти — офіційна сторінка МО України та інтернет-видання Інформаційне агентство АрміяІнформ.

"З усіх згаданих ресурсів лише Інформаційне агентство АрміяInform є найбільш повноцінним і багатогранним (за тематичною палітрою) джерелом інформації, що висвітлює участь Сил оборони у захисті України від загарбників…Нині АрміяInform чи не єдиний потужний ресурс, провідник державної інформполітики, який працює в інтересах усіх Сил оборони, веде постійну роз’яснювальну роботу із питань соціального захисту військовослужбовців, фіксує хронологію війни, виступає голосом бійців, які тримають оборону на лінії фронту. Але виглядає так, що у когось в голові війна з рф вже скінчилась", — йдеться у статті.

У публікації зазначається, що нині кореспонденти АрміяІnform постійно перебувають у районах бойових дій, щоденно передають інформацію з полів бою, розповідають про наших героїв-захисників, ведуть літопис цієї, фактично, визвольної війни для майбутніх поколінь українців. "Вони є, насправді, голосом наших воїнів! І доносять їхні слова, думки, емоції, не тільки до української аудиторії, а й до всього демократичного світу… АрміяІnform має високу цитованість українськими та зарубіжними медіа, і є авторитетним джерелом для наукових установ всього світу, які вивчають російсько-українську війну (наприклад, американський Інститут вивчення війни (англ. ISW)", – говориться у статті.

Подпишитесь на авторский Telegram-канал "Українські Новини"
Максимально коротко и понятно объясняем события в Украине
Больше новостей о: война в Украине
Новости

ok