Общество 2019-03-15T04:03:16+02:00
Українські Новини
В День родного языка украинцы запустили флешмоб #МоваНаЧасі

В День родного языка украинцы запустили флешмоб #МоваНаЧасі

В Украине запустили флешмоб ко Дню родного языка. Фото: instagram.com/rozlucka
В Украине запустили флешмоб ко Дню родного языка. Фото: instagram.com/rozlucka

Сегодня Международный день родного языка, пользователи социальных сетей устроили флешмоб #МоваНаЧасі, целью которого является показать депутатам Верховной Рады, что закон о языке актуальный.

Отметим, на следующей неделе депутаты будут рассматривать закон о языке.

"Учить украинский, читать и общаться на украинском - актуально! Закон о языке - актуальный! Поможем это понять депутатам", - призывают участники.

Украинцы массово фотографируются с листом бумаги с надписью "Мова на часі!", распространяют фото в Facebook и/или Instagram с соответствующим комментарием и хэштегом #МоваНаЧасі.

 К флешмобу также присоединились некоторые политики.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сьогодні Міжнародний день рідної мови. Наступного тижня депутати розглядатимуть законопроект про мову. Саме час ще раз зробити акцент на важливості української мови і взяти участь у флешмобі #мованачасі )) Запрошую усіх друзів долучитися. Усе, що треба, - фото із відповідним надписом та хештегом #мованачасі #флешмоб #українськамова #деньрідноїмови💙💛 #мованачасі #ділюсьпрочитаним

Публикация от Юлія Лісовська (@yuliialisovska)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#українськамова Міжнародний день рідної мови #мованачасі

Публикация от Hanna Hopko (@hopkohanna)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У Міжнародний день рідної мови ми долучаємось до флешмобу #МоваНаЧасі! ⠀ Важко уявити дискусію між британцями, французами чи німцями про актуальність питань розвитку чи захисту їхніх мов. Але століття окупації створили дуже сильне підґрунтя для маніпуляцій в українському суспільстві. Коли абсолютно раціональне прагнення щодо розвитку української, чомусь вживлюється у кремлівський наратив про напад на російську чи російськомовних. Це про українську і крапка. Ми не повинні виправдовуватись через те, що хтось просто голосно бреше. ⠀ Наступного тижня Верховна Рада розглядатиме в другому читанні закон про державну мову, який має сприяти розвитку української в усіх сферах суспільного життя. Це ще один елемент зміцнення національної безпеки. І удар по комплексах меншовартості. ⠀ Долучайтеся до флешмобу впродовж дня! ✅ Сфотографуйтеся з написом «Мова на часі» ✅ Поширте фото в соцмережах (Facebook та/або Instagram) з гештегом #МоваНаЧасі ✅ Позначте в дописі друзів, яких ви бажаєте залучити до флешмобу ⠀ Мова на часі. Завжди. ❤ 🖤

Публикация от Уляна Супрун (@ulanasuprun)

Как сообщали Українськi Новини, 13 октября, всупил в силу закон, который обязывает общенациональные телеканалы транслировать не менее 75% эфира на государственном языке.

В декабре Нацсовет оштрафовал три телеканала за недостаточное количество украинского языка в эфире.

 

Архив
Новости

ok