Шоу-бизнес 2019-04-15T04:14:30+03:00
Українські Новини
DZIDZIO заявил, что может потерять слух и отменил все концерты

DZIDZIO заявил, что может потерять слух и отменил все концерты

врач диагностировал у него разрыв барабанной перепонки левого уха. Фото: instagram.com/dzidzio
врач диагностировал у него разрыв барабанной перепонки левого уха. Фото: instagram.com/dzidzio

Певец и актер Dzidzio (Михаил Хома) рассказал о том, как его избили возле радиокомпании "Тауэр" (HIT FM) на улице Хвойки и полученных в результате нападения травмах. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

Музыкант уточнил, что врач диагностировал у него разрыв барабанной перепонки левого уха.

"Сегодня утром я чувствую себя хуже. Поэтому врач настоял на госпитализации. Я нахожусь в больнице и вынужден буду провести тут все новогодние праздники. Я обращаюсь ко всем нашим концертным партнерам, заказчикам, и прошу простить меня и мою команду, но мы вынуждены отменить все запланированные концерты минимум на месяц, в том числе отменяем корпоративные выступления в новогоднюю ночь. Для меня как для музыканта в первую очередь важен мой слух, который я могу потерять", - подчеркнул певец.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є у злочинній змові з Олегом Турком. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята. Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч. Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити.

Допис, поширений DZIDZIO (@dzidzio)

Ранее появились подробности нападения на Дзидзьо: музыканта били по голове.

Больше новостей о: Травма DZIDZIO

Архив
Новости

ok