Политика 2018-09-15T05:11:39+03:00
Українські Новини
"Ви сієте ворожнечу". Мама убитого писателя Олеся Бузины написала открытое письмо Павлу Мовчану

"Ви сієте ворожнечу". Мама убитого писателя Олеся Бузины написала открытое письмо Павлу Мовчану

9 марта 2017 года, на митинге, приуроченном годовщине Тараса Шевченко, известный деятель культуры Павел Мовчан разразился гневной тирадой в адрес убитого писателя Олеся Бузины:

"Пойдите в книжные магазины – вы найдете сегодня "Кобзаря"? Вы найдете "Вурдалака", который издается на деньги Медведчука. Это (книга) того, кого достал Господь Бог с неба на земле и наказал – Бузины. Но сегодня в Москве инициируется сооружение памятника этому сатанинскому оборотню. Собирают деньги чтобы поставить – где? – возле гостиницы "Украина" напротив памятника Шевченко", — с негодованием заявил Павел Мовчан.

Мовчану написала письмо-ответ мама Олеся Бузины Валентина Бузина. Валентина Павловна передала письмо в редакцию "Страны".

Приводим его полностью на языке оригинала.

Павлу Мовчану от Валентини Бузини (матері Олеся Бузини) відкритий лист

На мітингу 9 березня 2017 року, який був присвячений річниці Т.Г.Шевченко, Ви публічно заявили, що книга "Вурдалак Тарас Шевченко" мого сина Олеся видається на кошти В.Медведчука. Свідомо заявляю: Ви брехун. Брехун і підстрікач. Ви сієте ворожнечу і розколюєте суспільство. Мій син ніколи ні в кого навіть копійки на видавництво своїх книг не взяв. З Віктором Медведчуком він навіть не був знайомий.

За життя Олеся Ви і Вам подібні "кусали" його, організовували напади тільки за те, що він писав гарно, а головне – правду. Його читали і читають. Його любили і люблять прості пересічні люди. Для мене це найдорожче. За це я їм вдячна. Судячи з накладів його книг, він дійсно талант.

Вас роздирає заздрість? Навіть на спочилого Ви зводите наклеп. Я читала всі плітки. Змовчувала. Терпіла. Плакала... А Ви продовжуєте робити з мого сина, за Вашими словами, "сатанинського відлюдка".

Запам’ятайте: і мій син, і вся моя родина віруючі люди. Тому я с жахом прочитала в пресі Ваші слова про те, що, мовляв, Господь Бог покарав мого сина. Ви богохульствуєте – мого сина відібрали в мене озлоблені, недалекі люди в святі дні Пасхи Христової, коли всі, хто відходить у вічність, отримують особливу надію на Царство Небесне.

Я не хочу торкатись Вашого творчого доробку. Кожному Господь дає свою міру таланту. Але щодо Ваших особистих якостей, дозволю собі давній український вираз – Ви просто ница людина. Але, сподіваюсь, Господь дасть Вам шанс покаятись та змінитися.

Зараз піст – час особливо старанної молитви, прохання прощення за гріхи вільні і невільні: свої, своїх ближніх і всіх людей, зрештою. В цю поминальну суботу, коли я молилась за упокій моєї дитини, я просила у Бога також, щоб він дав Вам здоров’я і мудрості.


Архив
Новости
Если к власти снова придет Порошенко, бизнесу придется эмигрировать из Украины, - Тарута 12:12
96% участников высказались
Партия "Основа" на праймериз выбрала Сергея Таруту кандидатом в Президенты 14:10
Партия "Основа" не будет объединяться ни с "Оппоблоком", ни с "За життя", - Николаенко 12:47
В УПЦ заявляют, что Минкульт уже создает комиссии для описания их имущества 21:33
Мама Кузьмы Скрябина заявила об использовании похоронными бюро портрета ее сына для рекламы 22:41
Уволенный с должности председателя ЦИКа Охендовский получил 23,5 тыс. гривен зарплаты за август 16:46 Документ
Во многих странах неурожай картофеля: почему украинскую картошку не покупают за границей 21:07
Санкции против РФ: Венгрия выступила против их автоматического продления Евросоюзом 11:40
Ученые доказали, что лень - это результат эволюции 23:51
В Кабмине не знают количество получателей субсидий в Украине 12:00
больше новостей

ok