Политика 2017-12-15T05:49:11+02:00
Українські Новини
"Ви сієте ворожнечу". Мама убитого писателя Олеся Бузины написала открытое письмо Павлу Мовчану

"Ви сієте ворожнечу". Мама убитого писателя Олеся Бузины написала открытое письмо Павлу Мовчану

9 марта 2017 года, на митинге, приуроченном годовщине Тараса Шевченко, известный деятель культуры Павел Мовчан разразился гневной тирадой в адрес убитого писателя Олеся Бузины:

"Пойдите в книжные магазины – вы найдете сегодня "Кобзаря"? Вы найдете "Вурдалака", который издается на деньги Медведчука. Это (книга) того, кого достал Господь Бог с неба на земле и наказал – Бузины. Но сегодня в Москве инициируется сооружение памятника этому сатанинскому оборотню. Собирают деньги чтобы поставить – где? – возле гостиницы "Украина" напротив памятника Шевченко", — с негодованием заявил Павел Мовчан.

Мовчану написала письмо-ответ мама Олеся Бузины Валентина Бузина. Валентина Павловна передала письмо в редакцию "Страны".

Приводим его полностью на языке оригинала.

Павлу Мовчану от Валентини Бузини (матері Олеся Бузини) відкритий лист

На мітингу 9 березня 2017 року, який був присвячений річниці Т.Г.Шевченко, Ви публічно заявили, що книга "Вурдалак Тарас Шевченко" мого сина Олеся видається на кошти В.Медведчука. Свідомо заявляю: Ви брехун. Брехун і підстрікач. Ви сієте ворожнечу і розколюєте суспільство. Мій син ніколи ні в кого навіть копійки на видавництво своїх книг не взяв. З Віктором Медведчуком він навіть не був знайомий.

За життя Олеся Ви і Вам подібні "кусали" його, організовували напади тільки за те, що він писав гарно, а головне – правду. Його читали і читають. Його любили і люблять прості пересічні люди. Для мене це найдорожче. За це я їм вдячна. Судячи з накладів його книг, він дійсно талант.

Вас роздирає заздрість? Навіть на спочилого Ви зводите наклеп. Я читала всі плітки. Змовчувала. Терпіла. Плакала... А Ви продовжуєте робити з мого сина, за Вашими словами, "сатанинського відлюдка".

Запам’ятайте: і мій син, і вся моя родина віруючі люди. Тому я с жахом прочитала в пресі Ваші слова про те, що, мовляв, Господь Бог покарав мого сина. Ви богохульствуєте – мого сина відібрали в мене озлоблені, недалекі люди в святі дні Пасхи Христової, коли всі, хто відходить у вічність, отримують особливу надію на Царство Небесне.

Я не хочу торкатись Вашого творчого доробку. Кожному Господь дає свою міру таланту. Але щодо Ваших особистих якостей, дозволю собі давній український вираз – Ви просто ница людина. Але, сподіваюсь, Господь дасть Вам шанс покаятись та змінитися.

Зараз піст – час особливо старанної молитви, прохання прощення за гріхи вільні і невільні: свої, своїх ближніх і всіх людей, зрештою. В цю поминальну суботу, коли я молилась за упокій моєї дитини, я просила у Бога також, щоб він дав Вам здоров’я і мудрості.


Архив
Новости
Саакашвили запретили въезд в Украину на три года 20:18
Студенты КМУ им.Богомольца пикетировали Кабмин с требованием уволить замминистра Линчевского 18:59 Фото
Принудительное раздевание: соцсети взорвались возмущением от действий полиции в Оболонском суде 19:23
Украина нуждается в независимом антикоррупционном суде, - Госдеп США 09:29
Банкиры рассказали, каким будет курс гривны в ближайшее время 11:02
Станислав Речинский: Луценко не смог бы окончить юрфак. Он необучаем 18:57 Мнение
Адвокат назвал унижением человеческого достоинства досмотр тел женщин перед судом 18:40
В Госпогранслужбе не знают, кто сопровождал и платил за чартер Саакашвили в Варшаву 20:01 Документ
Екатерина Амосова предупредила Уляну Супрун о том, что действия МОЗ незаконны 16:03 Документ
В Швеции планируют создавать "электронные копии" умерших людей 21:17
больше новостей

ok