подписаться на рассылку
25.75 26.15
28.75 29.4
Происшествия 2018-12-15T06:04:50+02:00
Українські Новини
Видео дня: одесского судью Бурана задержали в Раде

Видео дня: одесского судью Бурана задержали в Раде

Об этом журналистам сообщил представитель охраны Верховной Рады, передают Українські Новини.

Сотрудники Национального антикоррупционного бюро задержали судью Малиновского районного суда Одессы Алексея Бурана. Об этом журналистам сообщил представитель охраны Верховной Рады, передают Українські Новини.

"Да, его задержали представители НАБ", - сказал он.

Кроме того, первый заместитель главы Верховной Рады Украины Андрей Парубий опубликовал видео задержания Бурана в Facebook.

НАБУ в дії. Так арештовують суддю Бурана.Сьогодні Верховна Рада України проголосувала за його арешт. Це той суддя, який стріляв в працівників Національного антикорупційного бюро.Здавалося б, кого здивуєш суддею-хабарником. Але арешт корупціонера - знакова подія.Український Парламент разом з експертами та іноземними партнерами напрацьовував антикорупційне законодавство. Десятки надважливих законів. Механізм, який дає можливості й інструменти для тотального наступу на корупцію у всіх сферах - Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне агентство з питань запобігання корупції. Немає іншої дороги й інших рецептів для боротьби з корупційним злом – лише крок за кроком вичавлювати цього монстра з країни, крок за кроком вчити молодих амбітних детективів, які, я переконаний, зроблять усе можливе для перемоги України над корупцією.
Опубликовано Андрій Парубій 31 марта 2016 г.

Как сообщали Українські Новини, Рада одобрила задержание и арест судьи Малиновского районного суда Одессы Алексея Бурана.

Больше новостей о: Одесса Криминал Происшествия

Архив
Новости

ok