Политика 2018-09-15T06:38:12+03:00
Українські Новини
​Новая политическая провокация Корбана - заява штаба Березенко

​Новая политическая провокация Корбана - заява штаба Березенко

На этот раз участником политического шоу "Дом-2" стали якобы бывшие сотрудники штаба Березенко.

Избирательный штаб кандидата в народные депутаты в избирательные округе №205 Сергея Березенко заявил, что Геннадий Корбан в очередной раз устраивает политическую провокацию. На этот раз участником политического шоу "Дом-2" стали якобы бывшие сотрудники штаба Березенко, которых специально наняли для пресс-конференции на одной из подконтрольных медиа-площадок Украины.

Ниже приводим полный текст заявления:

"Ми, однодумці Сергія Березенка, відповідально заявляємо, що наш опонент по виборчій кампанії Геннадій Корбан вже перейшов межу дозволеного. Мешканці Чернігова та усієї України вже втомилися від його політичних провокацій, метою котрих є дискредитація нашого кандидата. Вочевидь, він не знає жодних інших методів перемогти Сергія Березенка, окрім політичного рейдерства, відвертого обману, залякування населення, тиску на правоохоронців та членів виборчкомів.

Ми вже стали свідками того, як, ганяючись за підтвердженнями міфічних порушень він із приватними бойовиками блокував транспортні засоби у центрі Чернігова, захоплював офісні приміщення нашого передвиборчого штабу, штурмував будівлю міської міліції, прикриваючись "підгодованими" народними депутатами. Останньою краплею нашого терпіння стала чергова провокація із сьогоднішньою прес-конференцією, на котрій проти нас свідчитимуть нібито колишні співробітники нашого штабу. Нам зрозуміло, чому Геннадій Корбан працює виключно в медійній площині, влаштовуючи політичний "Дом-2" на підконтрольних телеканалах замість того, щоб зі своїми доказами йти до суду, як би це зробив цивілізований політик. Бо жоден суд не визнає свідчення проти штабу Березенка людей, яких ми бачимо вперше у житті.

Геннадій Корбан намагається не тільки дискредитувати нашого кандидата, а ще й відволікти увагу суспільства від реальних судових процесів, які відбуваються проти дніпропетровського кандидата за позовом політичної партії "ДемАльянс".

Для реалізації власних планів Корбан використовує весь арсенал належних його олігархічному клану засобів. Наголошуємо на тому, що ця ганебна прес-конференція відбуватиметься в прес-залі агентства УНІАН (належить клану Корбана-Коломойського), висвітлювалася телеканалом "1+1" (належить клану Корбана-Коломойського), організовується дніпропетровською правозахисною організацією "Січ" (контролюється кланом Корбана-Коломойського).

Ми не будемо миритися із таким станом речей. Це справжня дискредитація не тільки виборчого процесу, а й української демократії у цілому. Наполегливо звертаємо також увагу Служби безпеки України на той факт, що першими на зазначену прес-конференцію журналістів запросили російські ЗМІ. Так, повідомлення про захід з’явилося на порталі "Агентство анонсов России " навіть раніше, ніж на порталі самого УНІАНу. Це яскраве свідчення того, на чию користь працює команда Геннадія Корбана.

Зі свого боку закликаємо представників ЗМІ втриматися від поширення заздалегідь недостовірної інформації. Просимо правоохоронні органи в чергове звернути увагу на ситуацію на чернігівських виборах. Підтверджуємо початок процесу збору документів для подання в суд на організаторів сьогоднішньої прес-конференції у агенції УНІАН."

Больше новостей о: Сергей Березенко

Архив
Новости
Суд разрешил ГПУ изъять в АП результаты спецпроверки Сытника как кандидата на должность директора НАБУ 08:25
Киев может остаться без маршруток: что изменится в транспортной системе столицы 08:22
Число жертв бойни в Керчи выросло до 20: опознаны тела всех погибших 08:10
Завтра в Украине стартуют продажи новых моделей iPhone 08:05
В зоне ООС боевики снова использовали запрещенное оружие, ранены 2 бойца ВСУ 08:00
Затягивание рассмотрения конституционности ликвидации Верховного Суда Украины может иметь как объективаные так и субъективные причны - экс-глава КС Домбровский 08:00
Приближается Черная пятница: какой она будет в Украине 07:30 Инфографика
СБУ засекретила информацию о награжденных за ликвидацию ячейки "Исламского государства" 07:30 Документ
Родственники опознали 10 погибших в результате взрыва в Керчи 00:30
Из-за вспышки кори в Винницкой области на карантин закрыли две школы 00:15
больше новостей
Нищук потребовал от музейных работников за 1 день пересчитать все иконы и ценности в храмах УПЦ 07:30 Документ
TruCam вышли на дороги: С сегодняшнего дня водителей начали штрафовать за превышение скорости 09:00
Любовь Дубровину избрали руководителем Национальной библиотеки имени Вернадского 19:20
Порошенко присвоил Князеву звание генерала полиции первого ранга 08:11
В Киеве аграрии протестовали, требуя остановить рейдерство в отношении "Росток-Холдинга" 18:04
Кабмин продлил действующую цену на газ для населения до 27 октября 19:43
Национальный союз писателей Украины может продать Дом литераторов на Банковой, – СМИ 12:29
Украинский военный и нацгвардеец США погибли из-за падения истребителя Су-27 в Винницкой области 18:37
Украинский чиновник сфальсифицировал свою смерть из-за подозрения в коррупции: полиция задержала его во Франции 16:20
Партия "Основа" представила главу Киевской городской организации Владимира Колота 16:28
больше новостей

ok