Политика 2018-09-15T06:38:12+03:00
Українські Новини
​Новая политическая провокация Корбана - заява штаба Березенко

​Новая политическая провокация Корбана - заява штаба Березенко

На этот раз участником политического шоу "Дом-2" стали якобы бывшие сотрудники штаба Березенко.

Избирательный штаб кандидата в народные депутаты в избирательные округе №205 Сергея Березенко заявил, что Геннадий Корбан в очередной раз устраивает политическую провокацию. На этот раз участником политического шоу "Дом-2" стали якобы бывшие сотрудники штаба Березенко, которых специально наняли для пресс-конференции на одной из подконтрольных медиа-площадок Украины.

Ниже приводим полный текст заявления:

"Ми, однодумці Сергія Березенка, відповідально заявляємо, що наш опонент по виборчій кампанії Геннадій Корбан вже перейшов межу дозволеного. Мешканці Чернігова та усієї України вже втомилися від його політичних провокацій, метою котрих є дискредитація нашого кандидата. Вочевидь, він не знає жодних інших методів перемогти Сергія Березенка, окрім політичного рейдерства, відвертого обману, залякування населення, тиску на правоохоронців та членів виборчкомів.

Ми вже стали свідками того, як, ганяючись за підтвердженнями міфічних порушень він із приватними бойовиками блокував транспортні засоби у центрі Чернігова, захоплював офісні приміщення нашого передвиборчого штабу, штурмував будівлю міської міліції, прикриваючись "підгодованими" народними депутатами. Останньою краплею нашого терпіння стала чергова провокація із сьогоднішньою прес-конференцією, на котрій проти нас свідчитимуть нібито колишні співробітники нашого штабу. Нам зрозуміло, чому Геннадій Корбан працює виключно в медійній площині, влаштовуючи політичний "Дом-2" на підконтрольних телеканалах замість того, щоб зі своїми доказами йти до суду, як би це зробив цивілізований політик. Бо жоден суд не визнає свідчення проти штабу Березенка людей, яких ми бачимо вперше у житті.

Геннадій Корбан намагається не тільки дискредитувати нашого кандидата, а ще й відволікти увагу суспільства від реальних судових процесів, які відбуваються проти дніпропетровського кандидата за позовом політичної партії "ДемАльянс".

Для реалізації власних планів Корбан використовує весь арсенал належних його олігархічному клану засобів. Наголошуємо на тому, що ця ганебна прес-конференція відбуватиметься в прес-залі агентства УНІАН (належить клану Корбана-Коломойського), висвітлювалася телеканалом "1+1" (належить клану Корбана-Коломойського), організовується дніпропетровською правозахисною організацією "Січ" (контролюється кланом Корбана-Коломойського).

Ми не будемо миритися із таким станом речей. Це справжня дискредитація не тільки виборчого процесу, а й української демократії у цілому. Наполегливо звертаємо також увагу Служби безпеки України на той факт, що першими на зазначену прес-конференцію журналістів запросили російські ЗМІ. Так, повідомлення про захід з’явилося на порталі "Агентство анонсов России " навіть раніше, ніж на порталі самого УНІАНу. Це яскраве свідчення того, на чию користь працює команда Геннадія Корбана.

Зі свого боку закликаємо представників ЗМІ втриматися від поширення заздалегідь недостовірної інформації. Просимо правоохоронні органи в чергове звернути увагу на ситуацію на чернігівських виборах. Підтверджуємо початок процесу збору документів для подання в суд на організаторів сьогоднішньої прес-конференції у агенції УНІАН."

Больше новостей о: Сергей Березенко

Архив
Новости
На выходных в Киеве ограничат движение некоторых скоростных трамваев 07:30 Карта
Сегодня Наумов день: обычаи и приметы праздника 07:00
Сегодня в Киеве почтят память ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС 07:00
Украина и НАТО подписали ряд договоров о предоставлении помощи в сфере разминирования 00:00
После двух дней поисков в Страсбурге убили мужчину, совершившего теракт на ярмарке 23:46
В последнем матче года "Динамо" проиграло чешскому "Яблонцу" 23:25
Путин призвал россиян не копить деньги, потому что жизнь конечна 23:01
РГК просит Кабмин разработать механизм компенсации задолженности потребителям в связи с отменой снижений норм потребления газа населением без счетчиков 22:37
"Квартал 95" запустил флешмоб в соцсетях: пользователи публикуют платежки с тегом #КабмінПерерахуй 22:20
Самолет Порошенко летит в Украину из Брюсселя с военным оборудованием от НАТО, - СМИ 22:05
больше новостей
Насиров восстановлен в должности, потому что был уволен незаконно, – нардеп Береза 19:21
В Украине создали новую службу при Минсоцполитики для проверок получателей соцпомощи 16:00
"Оппозиционная платформа - За життя" становится основным кандидатом на победу в парламентских выборах, – Макаровский 11:06
Порошенко пообещал 0,5 млрд грн "Укрпочте", где 32 руководителя получают более 1 млн грн зарплаты 12:30
Против Луценко и Матиоса суд обязал НАБУ начать расследование злоупотреблений и халатности 10:00
Виктория Страхова: Я надеюсь 500 млн грн, которые Порошенко пообещал Укрпочте он возьмет из содержания АП 11:26 Мнение
Українські Новини запустили онлайн анонсы событий 12:21
В Мелитополе чиновники выгнали сьемочную группу местного телеканала из автобуса для прессы 14:17
Сегодня отмечают день апостола Андрея Первозванного: о чем просить святого и запреты праздника 07:00
ВО Свобода начала процесс национализации российского бизнеса в Украине 10:27
больше новостей

ok