Политика 2017-10-15T16:27:25+03:00
Українські Новини
​Ночью "титушки" заблокировали ЦИК (фото)

​Ночью "титушки" заблокировали ЦИК (фото)

По словам Корбана, неустановленные лица с молчаливого согласия милиции блокировали право людей стать кандидатами в депутаты.

Здание Центральной избирательной комиссии сегодня ночью было заблокировано титушками, хотя по закону оно должно принимать на регистрацию документы от желающих баллотироваться по 205 округу до 12 часов ночи 25 июня. Об этом на своей странице в Facebook заявил Геннадий Корбан, который уже зарегистрирован кандидатом в депутаты по 205 округу в Чернигове.

По словам кандидата, неустановленные лица с молчаливого согласия милиции блокируют право людей стать кандидатами в депутаты.

"Двері ЦВК закриті наглухо. За ними видніють люди у військовій формі. На вході - тітушки. 7 осіб - у бейсболках, з такими характерними обличчями, інтелектуальним виразом обличчя. Давно я таких осіб не бачив, з часів Януковича. Документи не пред'являють. Міліціонери їх не чіпають і свої документи теж не показують".

Зі слів Корбана, він о 23.55 прийшов до ЦВК, щоб дізнатися, як закінчується офіційна реєстрація: "Хотів дізнатися, скільки у мене конкурентів в окрузі".

Ця ситуація розлютила Корбана: "Такі от у нас чесні вибори, пане президенте! Точніше - їх початок", - написав він.

Больше новостей о: ЦИК Титушки

Архив
Новости

ok