Жизнь 2017-05-24T20:43:15+03:00
Українські Новини
​30 ноября Submotion Orchestra представила альбом Alium

​30 ноября Submotion Orchestra представила альбом Alium

Постоянные участники многих европейских фестивалей, Submotion Orchestra уже второй раз сыграли в Киеве.

30 листопада британська група Submotion Orchestra представила свій новий альбом Alium у київському клубі Атлас. Заснована у одному з найбільших міст Великої Британії - Лідсі, група є міксом різних стилів, музичних інструментів та творчих особистостей, адже в ній аж 7 учасників.

Третій альбом групи - "Alium" - це 12 пісень, які вміщують в собі сплав джазових ритмів, потужних басів електронної музики та ніжного соулу. Весь альбом - це наче гра електроніки з справжніми музичними інструментами, іноді без вокального супроводу як у Awakening та Chrome Units.

Отже сам концерт почався рівно на годину пізніше заявленого часу, що є стандартною затримкою. І публіці не довелося в очікуванні спостерігати налаштування інструментів та апаратури . Зал був заповнений, та у VIP-зоні подекуди спостерігались пусті столики.

Фанати були озброєні гарним настроєм, плакатами та квітами.

Дуже приємно, коли закордонні артисти спілкуються з публікою зі сцени. Також круто, коливони можуть сказати пару слів українською. "Дякую!" від чарівного голосу групи Рубі було маленькою приємністю. Також порадувало її фото в інстаграмі з українським прапором.

Під час виступу "на біс" група виконала однойменну пісню з попереднього альбому 1968...такий собі вийшов приємний comeback у вже знайомі ритми.

Постійні учасники багатьох європейських фестивалів, Submotion Orchestra вже вдруге відіграли в Києві. Це були півтори години чудової музики. Чекаємо подальших музичних візитів!

Савицкая Анна

Больше новостей о: Концерт Submotion Orchestra

Архив
Новости

ok