Политика 2017-01-12T10:40:04+02:00
Українські Новини
​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Безнаказанность за совершение преступлений против представителей СМИ остается в Украине системным явлением. При отсутствии усилий власти по наказанию виновных в этих преступлений.

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Текст заявления:

23 листопада медіа-спільнота відзначатиме Всесвітній день боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка звертають увагу на системність цього явища в Україні та відсутність зусиль з боку держави у покаранні винних за злочини проти журналістів.

Торік представники українських медіа-організацій, Міжнародної та Європейської федерації журналістів провели в Києві марш проти безкарності, під час якого привернули увагу суспільства та влади до проблеми. Уже тоді проблема покарання винних у смертях та порушеннях прав журналістів стояла досить гостро. Але рік тому ще ніхто не думав, наскільки загрозливих масштабів вона набуде в Україні.

Цьогоріч у світі, за даними МФЖ, загинуло вже понад 100 репортерів. Випадки смертей зафіксовані й в Україні. До всього, сотні наших колег зазнали фізичних знущань під час виконання своїх професійних обов’язків у Києві на Майдані та в регіонах, а також на Сході України.

Головна причина безкарності – це насамперед відсутність політичної волі. Різні відомства та представники різних гілок влади надають пояснення щодо відсутності покарань винних, однак ми відмовляємося їх приймати. Адже бачимо: відсутність покарань зараз – це загроза для майбутнього нашої професії. Журналісти залишаються незахищеними, а їхні кривдники відчувають повну свободу дій.

Національна спілка журналістів та Незалежна медіа-профспілка вкотре закликають владу і правоохоронні органи вжити всіх необхідних заходів, аби винні у смертях і побиттях наших колег були визнані винними та понесли справедливу кару.


Архив
Новости
Гриневич под прицелом: суд обязал НАБУ открыть дело в отношении министра образования 07:00
Зеленский имеет бизнес в России. Скришот
Компании Зеленского в Москве продолжают снимать кино и бороться за деньги бюджета РФ, - СМИ 21:26
Суд заблокировал создание клонов Оппозиционного блока 20:15
Кабмин оказался втянутым в конфликт вокруг Одесского медуниверситета из-за личных амбиций Супрун, – СМИ 16:04
Инцидент произошел в рамках
В Черкассах Порошенко назвал активиста "москальским провокатором" в ответ на вопрос о коррупции 16:12
В Антарктиду отправилась самая большая украинская экспедиция за последние 18 лет 17:54
Отойди от меня, нечисть: между Парубием и Новинским произошел конфликт 13:04
За год у коррупционеров конфисковали в госбюджет всего 5 тысяч долларов 11:44 Документ
Кинотеатр "Киев" будет работать исключительно по профилю, - Кличко 21:43
Украина потеряла $32 млрд: "Нефтегаз" подсчитал убытки из-за газовых контрактов с Россией в 2009 11:25
больше новостей

ok