Политика 2017-01-12T10:40:04+02:00
Українські Новини
​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Безнаказанность за совершение преступлений против представителей СМИ остается в Украине системным явлением. При отсутствии усилий власти по наказанию виновных в этих преступлений.

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Текст заявления:

23 листопада медіа-спільнота відзначатиме Всесвітній день боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка звертають увагу на системність цього явища в Україні та відсутність зусиль з боку держави у покаранні винних за злочини проти журналістів.

Торік представники українських медіа-організацій, Міжнародної та Європейської федерації журналістів провели в Києві марш проти безкарності, під час якого привернули увагу суспільства та влади до проблеми. Уже тоді проблема покарання винних у смертях та порушеннях прав журналістів стояла досить гостро. Але рік тому ще ніхто не думав, наскільки загрозливих масштабів вона набуде в Україні.

Цьогоріч у світі, за даними МФЖ, загинуло вже понад 100 репортерів. Випадки смертей зафіксовані й в Україні. До всього, сотні наших колег зазнали фізичних знущань під час виконання своїх професійних обов’язків у Києві на Майдані та в регіонах, а також на Сході України.

Головна причина безкарності – це насамперед відсутність політичної волі. Різні відомства та представники різних гілок влади надають пояснення щодо відсутності покарань винних, однак ми відмовляємося їх приймати. Адже бачимо: відсутність покарань зараз – це загроза для майбутнього нашої професії. Журналісти залишаються незахищеними, а їхні кривдники відчувають повну свободу дій.

Національна спілка журналістів та Незалежна медіа-профспілка вкотре закликають владу і правоохоронні органи вжити всіх необхідних заходів, аби винні у смертях і побиттях наших колег були визнані винними та понесли справедливу кару.


Архив
Новости
В Киеве суд приговорил к 6 месяцам лишения свободы мужчину, который издевался над кошкой 12:47
В Украине предлагают ввести в вузах коммуникативистику вместо специализации "журналистика" 20:58
Работники украинских цирков потребовали от Порошенко заветировать скандальный "животный" законопроект, - СМИ 10:55
Ляшко отправился на летние каникулы с Сухиным в Хорватию 20:24
Запрет георгиевской ленты: как наказали первых нарушителей 12:10
Нардеп Скорик заявил, что Вадим Рабинович предал оппозицию и сотрудничает с властью, - СМИ 11:26
Штраф за парковку на местах для инвалидов увеличили до 1,7 тыс. гривен: Порошенко подписал закон 10:24
Иванна Березовская стала серебряным призером Всемирных игр в абсолютной категории сумо. Фото: facebook.com/scu.org.ua
Березовская принесла Украине серебро в абсолютной категории сумо на Всемирных играх 18:22
Кот Стаббс. Фото: New York Daily News
Кот-мэр города на Аляске умер в возрасте 20 лет 10:05
Сегодня Ольги празднуют именины в честь памяти о святой княгине 09:08
больше новостей

ok