Политика 2017-01-12T10:52:37+02:00
Українські Новини
На родине президента кандидаты жалуются на фальсификации в ЦИК, прокуратуру и МВД

На родине президента кандидаты жалуются на фальсификации в ЦИК, прокуратуру и МВД

"Готовятся массовые фальсификации, вплоть до срыва выборов", - говорится в заявлении.

Кандидат в народные депутаты в округе №13 (Винницкая область) Петр Юрчишин подал заявление в ЦИК, Генпрокуратуру и МВД о масштабных фальсификациях со стороны штаба его конкурента Николая Катеринчука. Кпией заявления располагает редакция.

В заявлении, в частности, утверждается, что штаб Катеринчука распространяет по избирательным комиссиям фальшивые печати и бюллетени, а также привлекает на округ группы приезжих "титушек". "Готовятся массовые фальсификации, вплоть до срыва выборов", - говорится в заявлении, текст которого приведен ниже.

ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРЕДВИБОРЧНИЙ ШТАБ КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ В ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №13


Юрчишина Петра Васильовича
Вих. №2
Від 16.10.2014

Центральна виборча комісія
01196, м.Київ, пл. Лесі Українки, 1

Генеральному прокурору України
Яремі В.Г.
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15

Міністру внутрішніх справ України
Авакову Арсену Борисовичу
вул.Академіка Богомольця, 10,
м.Київ, 01601

Начальнику УМВС
України у Вінницькій області
Моринцю І.В.


21050, м. Вінниця, вул. Театральна, 10

Прокурору Вінницької області
старшому раднику юстиції
Соколову В'ячеславу Петровичу
21050 м.Вінниця, вул.Володарського, 33

Начальнику Калинівського
РВ УМВС України у Вінницькій області
Скічко П.А.
Вінницька область, місто Калинівка, вул. Дзержинського, 64

Прокурору Калинівського прокурору
Вінницької області
Нікітчин Р.О.
Вінницька область, місто Калинівка, вул. Дзержинського, 39

Протягом жовтня 2014 року до мене, як до депутата постійно надходила інформація від громадян України, мешканців 13 виборчого округу – міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони.
Згідно наданої інформації в день голосування 26 жовтня 2014 року на територіальному виборчому окрузі №13 готується масові фальсифікації, аж до зриву виборів.
Зокрема, зі штабу одного з кандидатів – Катеринчука М.Д. певним громадянам - своїм людям у виборчих комісіях роздаються фальшиві печатки дільничних виборчих комісій відповідного округу. Таким чином, готується масова фальсифікація результатів волевиявлення громадян, підміна справжніх протоколів – підробленими, з фальшивими печатками, адже достовірність даних що буде містити неправдиву інформацію. Це підрив демократії в країні в цілому та досягнень Майдану зокрема.
Також, є інформація про те, що з Одеси до м. Калинівки по замовленню штаба Катеринчука М.Д. прибуло 50 – озброєних «тітушок», метою яких буде вчинення провокацій на дільничних виборчих комісіях в день голосування та під час транспортування виборчих бюлетенів та іншої документації до ОВК. При цьому вони будуть вчиняти протиправні дії під виглядом команди іншого кандидата при цьому застосовуючи зброю, спеціальні предмети. Це наражає на небезпеку виборців, членів виборчих комісії, спостерігачів, в тому числі міжнародних, посягає на життя, здоров я та майно громадян.
Окрім цього, поступила інформація про те, що на кожній дільниці планується поставити людей, під виглядом представників змі, спостерігачів афганців в бронижилетах з травматичною зброєю для забезпечення тиску на членів виборчих комісій і залякування виборців, з метою спонукати не голосувати за одного з кандидатів.
Сьогодні стало відомо, що головою Окружної виборчої комісії №13 втрачено ключі від приміщення де зберігаються бюлетні. Що ставить під загрозу проведення дня голосування, збереження бюлетенів, документів, печаток і створює можливість подальших фальсифікацій. При цьому нею не здійснено жодних заходів щодо забезпечення схоронності бюлетенів що наразі знаходяться у приміщенні ОВК та не повідомлено правоохоронні органи.
Вищевказані дії є кримінально караними, та потребують негайного втручання з метою припинення та подальшого унеможливлення в майбутньому.
Зазначені вище факти, є кричущими порушеннями законодавства України, і відбувається в найгірших традиціях бувшої злочинної влади ЧИННИМ ДЕПУТАТОМ ПІД ПРИКРИТТЯМ МАНДАТУ через небажання втратити владу. У зв’язку з вищенаведеним, прошу:

Здійснити перевірку і належне реагування на вищевказані факти.
Забезпечити посилену охорону виборчих дільниць виборчого округу №13 і ОВК №13.
Про результати перевірки повідомити в передбаченому законодавством порядку до ОВК.

Юрчишин П.В.


Архив
Новости

ok