Политика 2023-04-15T12:33:16+03:00
Українські Новини
​Пресс-конференция Порошенко

​Пресс-конференция Порошенко

ПОМОЧЬ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Пресс-конференция Президента

Начнется мероприятие в 14:00.

2,5 години. 29 запитань. Дякуємо Всім за увагу.


16:29 Порошенко таки не заспівав про путіна. Ех.


16:26 Президент знову почав про реформи. Напевно, то вже фініш прес-конференції


16:21 Дали слово "Первому каналу". Порошенко назвав це ознакою демократії. Єдине питання, яке виникає з цього приводу: "А як "Первий канал" взагалі опинився?"


"Опыт применения миротворческих контингентов в Приднестровье и на территории других замороженных конфликтов привел к тому, что государство теряет суверенитет на этой территории. На территории Украины никаких миротворческих контингентов не будет. Точка"


16:16 "Пирятинські вісті" добрались до мікрофона. Хочуть бути пілотними. Безпілотними, напевно, бути не дуже)


16:13 Уявляю реакцію конкурентів групи "Приват" після слів Порошенка про те, що у Коломойського немає приватної армії...


16:11 Порошенко назвав російський телеканал "Дождь" найбільш "доверенным на Украине". Ну навіщо ж так? Невже в "Дождя" в Росії проблем мало?)


16:02 Президент каже, що буде реагувати на флешмоби. Ой дарма він так. Не заздрю я йому реагувати на Айсбакетчеллендж. Холоднувато якось)


15:58 "Будь-який наїзд на журналіста має отримувати реакцію правоохоронних органів", - підкреслив Порошенко. Так він і отримує, черговим наїздом, тільки з боку інших правоохоронних органів.


"У меня нет ни единого сомнения, что нам удастся собрать не менее 1 млрд долларов в специальный фонд восстановления инфраструктуры Донбасса"


15:54 Порошенко вирішив захистити Яценюка перед журналістами. З його відповіді випливає, що так як прем'єр хоче спаскудити стосунки з Росією, в Україні не хоче спаскудити ніхто.


15:48 Порошенко не бачить підстав для застосування санкцій до Білорусі та Казахстану. А визнання ними анексії Криму підставою не є?


15:48 Порошенко сказав, що питання визнання вояків ОУН-УПА воюючою стороною у Другій Світовій війні є актуальним, і не відповів. Петро Олексійовичу, дипломатів в УПА не любили.

15:41 Львівська журналістка спочатку видала десяток компліментів Порошенко, а потім "підставила" запитанням про ОУН-УПА. Як же ж це по-галицьки)


15:34 Послухавши відповідь Президента про курс долара стає зрозумілим, що винні "чорні трейдери", і чекати стабілізації треба до того часу як буде запроваджена стратегія реформ-2020. Когось заспокоїло?


"Когда мы не можем добиться через Генеральный штаб режима прекращения огня, когда необходимо политическое вмешательство, то Борис Ложкин как глава моей администрации звонит Сергею Иванову - главе администрации Путина, чтобы сделать более эффективным режим прекращения огня"


15:19 Після того як Порошенко смачно розповів про ті незабутні відчуття, які він пережив в США, аж самому захотілось виступити в американському конгресі)


15:16 Порошенко вірить, що цілі Росії постійно змінюються. Дай Боже, щоб це не було, як у прислів'ї: "Апетит приходить під час їжі".


"Я думаю, что на протяжении трех недель у нас состоится встреча с Владимиром Владимировичем. Она будет во многостороннем формате, но там не исключается проведение двусторонних консультаций, и она состоится в Европе"


15:07 Кримськотатарське телебачення цікавиться долею казахстанського опозиціонера. Порошенко взявся відповідати зі словами: "Я не знаю деталей". "Ребята, я не в курсе")


14:58 Коли Президент почав говорити про Донбас, то знову перейшов на російську мову. Він справді вважає, що на Донбасі українську не розуміють?


"Вскоре, скорее всего, подпишу и закон о люстрации"


14:58 Порошенко відповів на запитання з Маріуполя російською, а на запитання з Москви - українською. Це тролінг такий, чи що?


14:55 Порошенко анонсував, що "за години, дні" в армію дійде термобілизна. А можна, щоб хоча б шкарпетки дійшли швидше?


"Я ничего не боюсь. И никогда ничего не боялся... Я представить не могу, чтобы в разговоре со мной мне кто-то чем-то угрожал. Это абсолютно невозможно и моя реакция будет мгновенной"


14:49 Порошенко каже, що його син балотується на конкурентному окрузі. А може б на Донбасі було б більш конкурентно?


"Реформы - не только путь к стабильному развитию, от них зависит само наше существование".


14:44 "Я не виключаю, що в Україні Майдани ще будуть. Але тільки з позитивною метою", - підкреслив Порошенко. А перші два з якою метою були?


14:43 "Я нічого не боюсь, і ніколи не боявся", - сказав Президент. А заспівати народний хіт про сусідського президента слабо?)


14:42 От цікаво, чому друге запитання було віддане саме "Українській правді". Нічого особистого, але Шеремет вище картку тримав, чи активніше махав?


14:40 Цеголко и телеэкран


14:38 Питання почали з гуманітарної стратегії. Ну, в принципі, зрозуміло. Більш актуальніших проблем же в країні нема, правда?


14:34 Порошенко говорить про високі зарплати, високі стипендії, високі пенсії. І це все без жодної цифри. А можна в доларах уточнити?


14:33 Порошенко и суфлер


"Незабаром, швидше за все, підпишу закон "про люстрацію". "Швидше за все" це як?

14:31


14:30 Порошенко хоче бути реформатором, але готовий, щоб їх за нього зробили інші. Непогана формула


14:24 "Очі бояться, а руки роблять", - каже Президент про реформи. Невже реформи будуть робитись із заплющеними очима?


14:22 Мені одному дивно, коли олігарх Порошенко, який все ще не продав свій бізнес, розповідає про те, що треба поламати неофеодальну систему в Україні?


14:19 "Ми маємо право в ці двері постукати", - сказав Порошенко про вступ до Європейського Союзу. Мені чомусь здається, що стукати можна довго. Може краще дзвінок пошукати, щоб краще почули?


14:16 Петро Олексійович вже 5 хвилин розповідає як Україна не дає розвалити Європу. Добре було б, аби хоча б стільки ж часу на своїх прес-конференціях Україні присвячували європейці.


14:12 "Горітимуть у пеклі ті, хто 10 років тому пропонував розділити Україну"


14:12 Порошенко почав прес-конференцію з цитування Шекспіра та анонсом розмови про реформи. Цікаво, який між цим зв'язок? Реформи по Шекспіру?


14:07 Поехали!)

Пресс-конференция началась с небольшого конфуза. После того, как Петр Порошенко вошел в зал, зазвучали первые ноты гимна. Присутствующие встали, но гимн прекратился. Президент начал выступать. Он использует американский суфлер с зеркалами. Такими же пользовались некоторое время его предшественники Ющенко и Янукович.


14:06 Вже 14-00, а трансляції ще нема. "Пунктуальність - ввічливість королів". Можна тішитись, що в нас таки не монархія)


13:58 Доброго дня, шановні читачі! Сьогодні спробуємо новий для нас формат онлайн-трансляції прес-конференції Президента. Наші враження від події Ви будете отримувати, не відходячи від моніторів. О 14-00 починаємо)

"Голос за кадром" - спеціальний кореспондент ІА "Українські Новини" Євген Будерацький.


13:25 Журналисты уже в предвкушении


13:00 А вот и небольшой спойлер предстоящего события

и


Пресс-секретарь Президента Святослав Цеголко у себя в Facebook рассказал, что впервые в истории Украины Администрация Президента не свозит журналистов на пресс-конференцию, и впервые "никто не готовит Президенту специальных вопросов".

Президент Петр Порошенко даст сегодня первую пресс-конференцию. Она пройдет в здании "Мыстецького арсенала", трансляцию мероприятия будет вести Первый национальный телеканал.

Начнется мероприятие в 14:00.

Уже сейчас "Арсенал" готовится принять пресс-конференцию Президента:

Подпишитесь на авторский Telegram-канал "Українські Новини"
Максимально коротко и понятно объясняем события в Украине
Больше новостей о: Пресс-конференция Президента
Новости

ok