Политика 2017-01-12T13:45:56+02:00
Українські Новини
На виконання рішення суду ІнА "Українські Новини" публікує спростування новини

На виконання рішення суду ІнА "Українські Новини" публікує спростування новини

Печерський суд вирішив підтримати Миколу Мельниченка.
Печерський суд вирішив підтримати Миколу Мельниченка.

За позовом Миколи Мельниченка.

На виконання рішення Печерського районного суду міста Києва, прийнятого за позовом колишнього майора державної охорони Миколи Мельниченка до депутата Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Геннадія Москаля та агентства "Українські Новини" про спростування неправдивих відомостей, захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди, "Українські Новини" публікують наступне повідомлення:

"Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Українські Новини" спростовує недостовірну інформацію, поширену щодо Мельниченка Миколи Івановича шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення про те, що "…по словам нардепа Геннадия Москаля, в квартирной афере оказались замешаны скандально известный экс-майор госохраны Николай Мельниченко…".

На цьому агентство вважає рішення суду виконаним і повідомляє власну позицію щодо цього інциденту.

Наведена вище частина тексту, яка викликала обурення у пана Мельниченка, була опублікована на сайті ukranews.com у новині за 6 лютого 2013 року під заголовком "В Киеве стало больше квартирных афер" (http://ukranews.com/ru/news/events/2013/02/06/89461). У новині розповідалося про заяву прокурора Шевченківського району Києва В’ячеслава Мармиша про збільшення квартирних афер, а згадка Мельниченка і Москаля була наведена у так званому бекграунді – короткій кінцевій частині тексту, яка відсилає читача до іншої новини на суміжну тему. При цьому у бекграунді було наведене гіперпосилання (http://ukranews.com/ru/news/ukraine/2013/02/04/89318), за допомогою якого читач мав можливість перейти на повну новину за 4 лютого 2013 року під заголовком "Москаль: Мельниченко и Розинская замешаны в квартирной афере" і ознайомитись з її змістом, а також з джерелом.

Судячи з того, що пан Мельниченко оскаржив у суді лиш бекграунд новини "В Киеве стало больше квартирных афер", а не новину "Москаль: Мельниченко и Розинская замешаны в квартирной афере", а також з того, що в рішенні суду міститься наступна фраза: "…посилань на те, коли, за яких обставин та у якій формі Москаль Г.Г. поширив такі відомості, публікація не містить", агентство "Українські Новини" робить висновок, що ні сам пан Мельниченко, ні судові працівники не перейшли на новину "Москаль: Мельниченко и Розинская замешаны в квартирной афере", оскільки там вони побачили б наступну фразу: "Об этом говорится в сообщении пресс-службы депутата", за допомогою якої агентство вказало на обставини зробленої паном Москалем заяви. Також ця фраза містить гіперпосилання на публікацію на офіційному сайті пана Москаля під заголовком "Мельниченко з Родзинською вже виконують ролі приватних детективів, виселяючи киян із квартир" (http://www.moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=724), у якій пан Москаль викладає суть своїх звинувачень.

Таким чином агентство "Українські Новини" вказало на першоджерело опублікованої інформації і виступило лише її ретранслятором.

Источник : Ukranews
Архив
Новости
Визит нардепа Рабиновича к политзаключенному Карпюку даст новый импульс борьбе за его освобождение, - политэксперт 14:27
В Киеве пока не будут переименовывать проспект Ватутина в Шухевича 18:10
Кабмин увеличил госзаказ на обучение в ВУЗах в 2017 20:05
Корпоративный секретарь Приватбанка подала в отставку, отказавшись от 500 тыс. гривен, чтобы иметь свободу говорить 17:07
За просрочку в месяц добавляют 10% штрафа от общей суммы налога.
Налог на недвижимость: когда нужно заплатить и что грозит должникам 08:23
В России Госдума запретила использование VPN-сервисов и Tor 12:12
От Гройсмана и СБУ требуют расследовать монопольное положение программы M.E.Doc, заразившей компьютеры украинцев вирусом 18:51
В последние годы он боролся с алкогольной и наркотической зависимостью. Фото: TMZ
Солист группы Linkin Park Честер Беннингтон покончил с собой 22:00
НАПК взялось за полную проверку е-деклараций Тимошенко за 2015 и 2016 16:45
Достройку корвета "Владимир Великий" отложили на неопределенный срок 16:07
больше новостей

ok