Київська міська державна адміністрація оцінює собівартість проїзду в метрополітені 6 гривень за поїздку. Про це повідомив журналістам директор транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Майзель, передають Українські Новини.
"Для "Київпастрансу" проїзд на наземному електротранспорті оцінюється в 5,2 гривні, для метрополітену собівартість проїзду становить понад 6 гривень", - сказав він.
Майзель зазначив, що наразі не планується перегляд тарифів на проїзд у комунальному транспорті.
Як повідомляли Українські Новини, будівництво станції метро "Львівська брама" обійдеться Києву в 884 млн гривень.
Нагадаємо, з грудня почали вилучати жетони в касах київського метро.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.