Директори загальноосвітніх середніх шкіл звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації про доходи.
Про це сказано в заключних положеннях закону "Про Вищу раду правосуддя", що вступили в чинність 5 січня, передають Українські Новини.
Відповідно до нього, норма про обов'язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ і організацій, що здійснюють основну діяльність в області соціального обслуговування населення, соціальної й професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціальної захисту ветеранів війни й учасників антитерористичної операції.
Також звільнені від електронного декларування керівники установ охорони здоров'я, крім керівників установ охорони здоров'я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва й Севастополя) рівня.
Крім того, скасована необхідність заповнювати електронні декларацій для керівників установ освіти (крім керівників вузів та їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України (НАНУ) і національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ й національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ й президій національних галузевих академій наук).
Звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації керівники закладів культури, мистецтв, відновлення й збереження національної пам'яті, фізичної культури, спорту й національно-патріотичного виховання.
Раніше був оприлюднений список топ-20 найбагатших декларантів за сумою готівки.
Нагадаємо, 1 січня розпочалася друга хвиля електронного декларування, яка завершиться 1 квітня.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.