Володимир Парасюк пропонує українцям, які працюють у Російській Федерації, їхати з речами і не повертатися в Україну. Про це повідомляє 112.
"Це неправильно. Скільки б грошей не було зароблено, скільки б вони їх не привезли в Україну, я це ніколи не буду сприймати з однієї простої причини: ми вже десятки людей втратили під час боротьби проти цього ворога", - сказав Парасюк.
"Я реально дивлюся на речі і хочу сказати, ми завжди запитуємо їх думку, через те, що "вони працюють там в Росії". Їм хтось забороняє туди їхати? Так їдьте, можете взагалі з речами. І більше не повертатися. Тут стоїть питання, чому ми не запитуємо думки родичів загиблих учасників АТО або самих учасників АТО? Давайте дивитися двосторонньо на ці речі", - заявив нардеп.
Парасюк також вважає "агентами Путіна" депутатів від БПП, які не підтримують введення візового режиму з РФ.
Як повідомляли Українські Новини, Парасюк став другим найбільш високооплачуваним депутатом.
Нагадаємо, електронну декларацію Володимир Парасюк не подужав, його збентежили незрозумілі фрази.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.