Директор компанії "Національні інформаційні системи", що виробляє програми "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня" для телеканалу "Інтер" Олександр Пилипець заявив, що телеканал надасть відео поліції з своїх камер після того, як покаже його в ефірі.
Про це він написав на своїй сторінці в facebook.
"Колишній журналіст і мій колишній товариш Артем Шевченко заявив сьогодні наступне:« Йде огляд місця події, але поки під різними приводами працівники продакшена не дають відео з камер спостережень », - сказав він ... З цього приводу хочу запитати у Артема: а МВС дійсно прагне, щоб ми не вийшли в ефір - забрати у нас всі відео матеріали? Не вийде. Ми виходимо в ефір. З-під спаленого будинку. Виходимо в ефір !!!! ", - написав Пилипець.
Він зазначив, що відео буде надано після ефіру. Поліція зможе зробити копії і забрати відео.
Як повідомляли Українські Новини, Медіагрупа Inter Media Group просить Президента Петра Порошенка втрутитися в ситуацію з підпалом невідомими офісу телеканалу "Інтер" і закликає правоохоронні органи гарантувати безпеку засобів масової інформації.
15 невідомих в масках-балаклавах спробували захопити і підпалити офіс телеканалу "Інтер" в Києві.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.