Останній у світі виробник відеомагнітофонів, японська компанія Funai Corporation заявила про намір закрити виробництво цієї техніки, повідомляє видання The New York Times.
За інформацією видання, в кінці місяця завод остаточно припинить роботу. Керівництво підприємства пояснило своє рішення "труднощами у пошуку комплектуючих".
Компанія планує зупинити виробництво відеомагнітофонів до початку серпня у зв'язку з падінням продажів, уточнює видання.
У 2015 році Funai Corporation змогла реалізувати 750 тисяч відеомагнітофонів в усьому світі, десятиліттями раніше, компанія продавала мільйони програвачів на рік.
Відеомагнітофони компанії виробляються в Китаї з 1983 року і продаються під різними брендами.
Перші відеомагнітофони для домашнього використання були випущені в 1960-і роки і стали широко доступні споживачам в 1970-ті.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.