Життя 2024-04-15T14:10:35+03:00
Daily Mirror: фанат, який вибіг на поле у фіналі мундіаля, виявився колишнім жителем Одеси

Финал, Болельщик, ЧМ-2014 по футболу
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Вболівальник, який вибіг на поле стадіону "Маракана" у Ріо-де-Жанейро під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу, виявився популярним відеоблогером із РФ.

Фінальна зустріч між збірними Німеччини й Аргентини не рясніла голами й завершилася з рахунком 1:0 на користь Бундестім. Єдиний м'яч на восьмій хвилині другого додаткового тайму забив Маріо Гетце.

У другому таймі на поле вибіг уболівальник у помаранчевих бутсах і синіх гетрах, на грудях в нього було написано "Природжений пранкстер". Чоловік спробував поцілувати гравця німецької збірної Бенедикта Хеведеса, але охоронці скрутили порушника. Ним виявився колишній житель Одеси Віталій Здоровецький, пише Daily Mirror .

Відразу після інциденту Здоровецький написав у своєму мікроблозі Twitter: "Нарешті знаменитий". Повідомлення блогер, який зараз живе у США, супроводив знімком, на якому він зображений поряд із Хеведесом. Однак телеглядачі не змогли побачити цей момент - у трансляції замість цього показали статую Христа.

При цьому в акаунті Здоровецького можна знайти більш ранні повідомлення, у яких він натякає на свої плани вибігти на поле. "Побачимо завтра на ТВ", - написав він у суботу. А безпосередньо в неділю, за кілька годин до фінального матчу, він написав, що цей день стане для нього найважливішим у житті.

Віталій Здоровецький став відомим завдяки розіграшам простих перехожих, відеозаписи з якими він викладає на сайт YouTube. На його сторінку на цьому сайті підписані 6,5 мільйона осіб. Відповідно до інформації на його сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте", він народився в Мурманську, виріс в Одесі. Зараз проживає в США.