Маєш що сказати? Зроби це в соцмережах:
Угорщина оприлюднить імена інформаторів комуністичних спецслужб. Відповідний законопроєкт вже внесено до парламенту.
Панове українські декомунізатори, а чому ця інформація так і не відкрита у нас?
Чому декомунізація в основному обмежується перейменуванням вулиць, уникаючи як вогню двох тем: реституції та розкриття інформації про агентуру КДБ? На мою думку, хтось соромиться цієї інформації у нас, чи не так?
(с) Джерело
РЕКЛАМА
Усі тексти в рубриці "Погляд" публікуються з першоджерел у повному обсязі. Редакція агентства може не поділяти думки авторів і не несе за їх висловлювання відповідальність.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Більше новин про:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.
Маєш що сказати? Зроби це в соцмережах: