Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером.
Про це свідчать дані його електронної декларації, передають Українські Новини.
До повномасштабної війни у нього було близько 350 тис. гривень збережень. Натомість за минулий рік він вже вказав, що має понад 1,5 млн гривень накопичень і лише в готівці.

Окрім того, за останні декілька років війни начальник ТЦК купив мотоцикл HONDA, та отримав право користування автомобілем Mitsubishi Pajero Sport, який належить іншій людині. А його син-студент купив VOLKSWAGEN PASSAT 2017 року за менш ніж 3 тис. доларів.

Торік начальник скандального ТЦК заробив 670 тис. гривень зарплати, а його дружина приховала суму зарплати та не надала йому такої інформації, щоб це було відображено в його декларації. Син начальника також не надав батьку інформацію про суму стипендії, яку він отримав минулого року в Одеському університеті.
Як повідомляли Українські Новини, ДБР розслідує факти побиття мобілізованих та знущань над ними в Миколаївському ТЦК. Офіс Омбудсмена звільнив шістьох людей з Миколаївського обласного ТЦК та СП, яких не мали права утримувати.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.