Перша ракетка України Еліна Світоліна не вийде на чвертьфінальний матч турніру WTA 500 у Бад-Гомбурзі. Тенісистка повідомила про зняття зі змагань через травму правого стегна.
Про своє рішення Світоліна заявила у відеозверненні, яке опублікували організатори турніру в соціальних мережах.
За словами спортсменки, після перемоги в попередньому матчі їй знадобиться ще кілька днів на відновлення. Вона зазначила, що поєдинок виявився виснажливішим, ніж очікувалося.
"На жаль, я змушена знятися зі свого чвертьфінального матчу тут, у Бад-Гомбурзі. Учорашня перемога далася у важкій боротьбі, але вона виснажила мій організм трохи більше, ніж очікувалося. Тому мені потрібно ще кілька днів на відновлення", — зазначила спортсменка.
Українська тенісистка також побажала успіху учасникам турніру та висловила сподівання повернутися до Бад-Гомбурга наступного року.
Напередодні Світоліна здобула перемогу над "нейтральною" тенісисткою Людмилою Самсоновою з рахунком 3:6, 6:3, 6:2. У чвертьфіналі вона мала зіграти проти китаянки Сінь Ю Ван, яка посідає 52-ге місце у рейтингу WTA.
А в травні цього року Еліна Світоліна стала переможницею турніру WTA 1000 у Римі, обігравши у фіналі американку Коко Гофф.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.