Новини. Спорт

15:56
Київрада відмовилася виділити 25 млн гривень на проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА
14:53
Українська жіноча збірна посіла 11-е місце в естафеті з біатлону на Олімпіаді-2018
14:28
Українська біатлоністка Семеренко нецензурно облаяла тренерів і команду на Олімпіаду-2018
11:50
Спортивний суд позбавив російських керлінгістів медалі на Олімпіаді через допінг
09:50
Матч розпочнеться о 19:30 по Києву і буде транслюватися на телеканалах
Сьогодні київське "Динамо" прийме грецький "АЕК" в рамках Ліги Європи: де дивитися
08:31
9 лютого в південнокорейському Пхенчхані стартували XXIII зимові Олімпійські ігри. Фото: olympic.org
Олімпіада-2018: розклад змагань на 23 лютого
21 лютого, середа
23:53
Ферейра зміг зрівняти рахунок на 52-й хвилині поєдинку. Скріншот youtube.com/watch?v=Qm55dtKmBzQ
"Шахтар" вирвав перемогу у "Роми" в першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів
17:55
Сьогодні "Шахтар" грає з "Ромою": де можна подивитися матч Ліги чемпіонів
14:00
ФК АЕК попередив своїх вболівальників про небезпеку під час візиту в Київ на матч проти "Динамо"
08:37
Сьогодні відбудеться матч
Сьогодні "Шахтар" зіграє з "Ромою" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: де дивитися матч
08:19
Олімпіада-2018: розклад змагань на 22 лютого
20 лютого, вівторок
15:51
За підсумками лижної гонки на 10 км українець посів 23-е місце. Фото: champion.com.ua
Пасічник посів 23-е місце в лижному двоборстві з великим трампліном на Олімпіаді в Пхьончхані
14:48
Українська збірна поступилася 1 хвилиною 12 секундами Франції, яка посіла 1-е місце. Фото: twitter.com/ukrbiathlon
Українські біатлоністи посіли 7 місце у змішаній естафеті на Олімпійських іграх
14:07
Виявилося, що 33-річна Суэйни — непрофесійна спортсменка/ Скріншот YouTube
На Олімпіаді-2018 лижниця не змогла навіть зробити стрибок на змаганнях з лижного фрістайлу
12:14
Хокеїста зі Словенії відсторонили від Олімпіади-2018 через допінг
08:28
9 лютого в південнокорейському Пхьончхані стартували XXIII зимові Олімпійські ігри. Фото: www.olympic.org
Олімпіада-2018: розклад змагань на 21 лютого